Това ми беше най-лекият мач. Това заяви капитанът на Левски Пламен Андреев след триумфа за Купата на България във финала с ЦСКА след успеха с 1:0.
„Това ми беше най-лекият мач. Да, като знам, че не е сън, няма как. Треньорът ни каза „да си играем играта“ – да се надиграваме с тях, защото ние сме по-добрият отбор“, заяви 17-годишният страж.
Както е известно, на Андреев не му се наложи да спасява нито веднъж вратата си след липсата на точен удар от страна на „армейците“.








Крис Айзък завладя София с магията на Wicked Game и вечни хитове (СНИМКИ)
Обсебена фенка на BTS стигна до съд след 22 посещения и 133 позвънявания на вратата
Столичната община разширява проекта за езерата в Южния парк
46-годишната Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на турнира в Бад Хомбург
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Toyota отива на съд за плагиатство
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Олимпийският шампион Магомед Рамазанов подписа с RАF
Джо Роугън: Гейджи срещу Топурия е най-великата битка в историята на ММА
Турки Алалших готви мегасблъсък между Наоя Инуое и Джеси Родригес
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
Коментари
Напиши коментар18:08 | 24 апр 2024 г.
02:30 | 18 май 2022 г.
11:57 | 17 май 2022 г.
14:33 | 16 май 2022 г.
14:28 | 16 май 2022 г.
14:26 | 16 май 2022 г.
14:17 | 16 май 2022 г.
09:34 | 16 май 2022 г.
08:43 | 16 май 2022 г.
07:04 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар