Това ми беше най-лекият мач. Това заяви капитанът на Левски Пламен Андреев след триумфа за Купата на България във финала с ЦСКА след успеха с 1:0.
„Това ми беше най-лекият мач. Да, като знам, че не е сън, няма как. Треньорът ни каза „да си играем играта“ – да се надиграваме с тях, защото ние сме по-добрият отбор“, заяви 17-годишният страж.
Както е известно, на Андреев не му се наложи да спасява нито веднъж вратата си след липсата на точен удар от страна на „армейците“.








Почина бащата на Красимир Балъков
Задържаха рецидивист с фентанил в София
Кикбокс сензацията Жулиен Риков излиза за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Шишков за ПП “Витоша”: Има политическа воля за знакови промени
Демерджиев разпореди фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
17-годишни пострадаха при токов удар след качване върху товарен вагон
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар18:08 | 24 апр 2024 г.
02:30 | 18 май 2022 г.
11:57 | 17 май 2022 г.
14:33 | 16 май 2022 г.
14:28 | 16 май 2022 г.
14:26 | 16 май 2022 г.
14:17 | 16 май 2022 г.
09:34 | 16 май 2022 г.
08:43 | 16 май 2022 г.
07:04 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар