Купата от последната шампионска титла на Левски от 2009 година се завръща на стадион "Георги Аспарухов". Трофеят е дарен от НКП на Левски и ще бъде връчен на старши треньора Станимир Стоилов и изпълнителния директор Иво Ивков на почивката на мача между Синя приказка I и Синя приказка II.
Ето какво написаха от клуба:
"Левскари,
Още една купа се завръща в нашия дом – тази от последната шампионска титла на „Левски“ през 2009 година. Трофеят е дарен от Националния клуб на привържениците на „Левски“ на любимия ни клуб.
Купата ще бъде връчена официално тази вечер на полувремето на демонстративния двубой между „Синя приказка I“ и „Синя приказка II“ на изпълнителния директор на „ПФК Левски“ Ивайло Ивков и старши треньора Станимир Стоилов".








Шофьорът от катастрофата с деца на "Тракия": Опитах да удържа камиона и да помогна
Цигарите поскъпват - ето с колко ще скочи цената от август
На косъм от трагедията на "Тракия": Още деца пътували за турнира в Албена без организиран транспорт
Централна прогноза
След земетресенията Мадуро призова за единство
Децата на Франк Синатра: Наследството на една музикална легенда
Задържаха 23 000 литра неистински препарат за пране край Видин
Божков отмени планирано интервю с Мария Цънцарова
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар14:41 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар