Левият защитник на Левски Цунами проведе разговор с треньорския щаб след нулевото равенство с ЦСКА в дербито. Причината бе, че бразилецът получи осмия си жълт картон от началото на сезона и при още един ще бъде наказан за две срещи.
Елин Топузаков умува дали да не остави на скамейката 27-годишния футболист срещу Берое, за да го съхрани за предстоящото гостуване на Ботев Пд в следващия кръг. Опцията за негов заместник е Патрик-Габриел Галчев, но треньорът едва ли ще прибегне до този ход и ще разчита на по-внимателни действия от страна на Цунами, пише „Тема Спорт“.
46-годишният наставник ще говори пред медиите днес от 16:30 часа на „Герена“, като се запазва традицията от периода на Станимир Стоилов. Отново Топчо няма да може да използва централните защитници Хосе Кордоба и Кристиан Димитров, които продължават да лекуват травми. Вторият започна бегови упражнения вчера и тренира редом до Петрис.
Французинът има лек проблем, но ще бъде готов. В центъра на защитата отново ще си партнират Сундберг и Ван дер Каап. Велтон, който не водеше пълноценна подготовка през седмицата, е готов за мача с Берое. В групата на сините се завръща Илиян Стефанов. Той не довърши тренировката вчера, но се очаква да е на линия за срещата в неделя.








Никола Цолов 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Фаталната катастрофа край Мездра: Шофьорът обичал високите скорости, момичето намерено върху дърво
Япония под вода: Бури носят проливни дъждове и наводнения в няколко района
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар09:01 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар