Галерия

Футболистите на Левски трябва да вдигнат главите и да продължат напред, заяви вратарят на отбора Пламен Андреев, цитиран от Левски ТВ. "Сините" загубиха с 0:2 от Айнтрахт Франкфурт и отпаднаха от европейските клубни турнири.

"Разочарованието е голямо, но няма какво да направим. Трябва да вдигнем главите и да продължим напред. Вече сме догонващи в първенството и трябва да вземем максимален брой точки", заяви той след мача в Германия.

"Левски загуби, защото им дадохме инициативата. Айнтрахт е голям отбор и видяхме разликата. Поне знаем, че не сме толкова далеч от истината. Определено тези двубои обаче ни дадоха самочувствие. Отпаднахме с голове в последните минути.

"Дадохме всичко, вярвахме, но не се получи. След няколко дни имаме тежък мач с Хебър и трябва бързо да превключим. Трябва да се извиним на феновете за представянето ни. Борихме се за всеки метър от терена, но през второто полувреме паднахме физически и Айнтрахт взе инициативата.

"Утре ще мислим на трезва глава какво сме постигнали и какво - не".