Таранът на Левски Мустафа Сангаре претърпя успешна хирургическа интервенция на дясното коляно.

Операцията беше извършена от д-р Василев, д-р Точков и техния екип в клиника „Евровита“ в София.

Сангаре получи контузията при победата с 4:3 над Локомотив (София) в срещата от 23-тия кръг на Първа лига.

Ръководството, спортно-техническият щаб, футболистите и служителите на ПФК Левски пожелават на Мустафа Сангаре бързо възстановяване и скорошно завръщане на терена