ЦСКА може да продаде в чужбина един от най-добрите си млади футболисти и настоящ национал. Става въпрос за Ивайло Чочев, който е пред трансфер зад граница.

Мераци към Чочев имат френските клубове Нант и Рен, както и отбори от Германия, Португалия и Русия.

Младокът има договорни взаимоотношения с ЦСКА за още два сезона и Александър Томов му е поставил трансферна сума от 500 000 евро.

Както е известно, 21 годишният халф бе привлечен от Чавдар Етрополе преди година и половина, но бързо успя да се наложи в състава на Стойчо Младенов и да се превърне в лидер на армейците.

В началото на годината Ивайло отказа трансфер в руския елитен Урал. Руснаците бяха готови да платят на ЦСКА за него 350 000 евро, но до сделка така и не се стигна.

Миналата седмица Чочев попадна и в сметките на Любо Пенев, като получи повиквателна за контралата на националите ни срещу Канада.