Отборът на ЦСКА разгроми Германея (Сапарева баня) с 10:0 в среща от 29-тия кръг на Югозападната "В" група.

Първото полувреме протече изцяло под диктовката на "армейците" и те успяха да вкарат цели 6 гола. Коце Хазуров мушна 4 попадения, а Николай Цветков се разписа на два пъти.

През втората част "червените" вкараха още 4 гола, а голмайстори отново бяха Хазуров и Цветков. Двамата се разписаха по 2 пъти и с това оформиха крайния резултат.

По този начин ЦСКА записа 27-ми пореден успех в групата и събра 81 точки, а головата разлика на "армейците" стана 127:7.

Мачът започна отлично за "червените" и още в седмата минута Костадин Хазуров откри резултата. След изпълнение на корнер, нападателят на ЦСКА прониза Спасов с глава и даде аванс на своите.

Три минути по-късно реферът Кристияна Гутева отсъди дузпа. Зад топката застана Хазуров и с хубав изстрел в горния десен ъгъл покачи на 2:0!

Така се стигна до 29-тата минута, когато Хазуров оформи своя хеттрик. Петър Витанов стреля към вратата на Германея и Коце Хазуров с пета я отклони в мрежата на символичните домакини!

Само пет минути по-късно своето име сред голмайсторите записа и Николай Цветков. Той се разписа след далечен изстрел от около 25 метра и направи резултата 4:0!

До края на първата част "армейците" мушнаха още две попадения. В 41-та минута Цветков отбеляза след хубав шут от пряк свободен удар, а 60 секунди по-късно Хазуров вкара 4-тия си гол в срещата и покачи преднината на своите на 6:0!

Само няколко секунди след подновяването на играта ЦСКА удари греда. Хазуров можеше да вкара петото си попадение в мача, но късметът покри Германея.

Все пак "армейците" стигнаха до седмо попадение един след точно един час игра. Николай Цветков оформи хеттрика си с хубав изстрел от границата на наказателното поле.

Една минута по-късно Хазуров вкара петия си гол в мача и направи резултата 8:0.

Четвърт час преди края Николай Цветков прехвърли вратаря почти от центъра на стадиона и вкара четвъртия си гол в мача.

ЦСКА направи резултата двуцифрен 3 минути преди края на двубоя, а автор на попадението отново бе Костадин Хазуров.

До края можеше да паднат и още голове, но "армейците" пропуснаха някои добри възможности.