Ръководството на ЦСКА договори личните условия за привличането на колумбийското крило Густаво Кулма, научи БТА.
26-годишният Кулма ще се завърне на "Българска армия", където игра за период от 18 месеца от лятото на 2016 година до януари 2018 година и записа 9 гола и 5 асистенции в 47 срещи на "червените".
Колумбиецът е свободен агент. За последно той беше част от втородивизионния мексикански Коресаминос през миналата есен, но от началото на 2019 година е без клуб. Последната официална среща с участието на Кулма е на 3 ноември.
Колумбиецът е гласен за заместник на Едвин Джеси в състава на "армейците". Ганаецът с холандски паспорт Джеси почти сигурно ще бъде продаден, след като направи добър сезон за ЦСКА с 5 гола и 8 асистенции в 38 мача и към него има интерес.
"Червените" вече финализираха трансферите на трима чужденци - Тони Уот от шотландския Сейнт Джонстън, Диего Фабрини от румънския Ботошани и Денис Давидов от руския Спартак Москва. Очаква се в най-скоро време да бъдат привлечени и двама български играчи.







Шофьорите ще плащат повече за смяна на гуми
Финансист: Еврото не е панацея, бюджетът наказва бизнеса
Централна емисия
Цеца бясна на журналист след въпрос за българското знаме в Северна Македония (+ВИДЕО)
Все по-силни призиви Великобритания да върне Розетския камък на Египет
Младите руснаци се обсебиха от опасно хапче за отслабване
Ана Уинтур на 76 – жената, която промени завинаги светa на модата
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Гига Чикадзе се завръща срещу Кевин Валехос на финалното UFC събитие за 2025 г.
Марио Баутиста: „От UFC ми обещаха нещо голямо след загубата от Нурмагомедов“
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар