Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев е засипан от предложения за треньор, след като Люпко Петрович хвърли оставка заради слабите резултати в последните мачове и недоволството от страна на феновете, пише "Меридиан мач".
Три лобита на „Армията" се опитват да наложат своите протежета за нов старшия. Първото от тях е на мениджъра Стойчо Стоилов, който въпреки мощното недоволство на феновете, продължава да се ползва с доверието на собственика.
Той имал вариант с испански треньор, който доскоро е водил отбор от Сегунда. Мениджърът на „армейците" често е обвиняван от феновете, че се бърка прекалено често в работата на треньора, протежира своите футболисти и им влияе в съблекалнята.
Докато бе шеф в Литекс, Христо Стоичков и Станимир Стоилов дори му бяха забранили да влиза в съблекалнята. Величия като Стойчо Младенов и Любо Пенев също се бяха оплаквали от интриги.
Италианският спортен директор Кристияно Джарета пък атакувал собственика с италиански треньори. „Меридиан мач" научи, че един от тях е Микеле Серена - 49-годишен специалист, който до момента е водил само отбори от Апенините. Той е бил начело на Венеция, Виченца и Мантова. Джарета често е упрекван, че стои твърде пасивно в клуба и не влиза в правомощията си на човек, предлагащ треньор и играчи.
Синът на Гриша Ганчев - Данаил, също е излязъл със свои предложения за нов наставник, който благодарение на позициите си на Острова, има предложение точно от Албиона.
Оттам ЦСКА вече привлече две попълнения през лятото в лицето на Греъм Кери и Тони Уот, които обаче не впечатлиха и това едва ли е плюс за предложената му кандидатура.







Високи цени, боклук и шум плашат туристите в Атина
Христо Янев след равенството на ЦСКА: Имаме ясна цел и я следваме
Мъж загина в катастрофа край Карлово
Костадинов: НСО трябва да пази само трима души в държавата
Зловещо: Педиатър е обвинен в 130 случая на сексуално насилие над деца
Григор Димитров се издъни и на старта на "Чалънджър"-а в Бордо
Принцеса Лилибет се срещна с Мики Маус и принцесите на Дисни
Руската пропаганда създава сценарии за прекратяване на войната в Украйна
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар19:06 | 5 окт 2019 г.
18:50 | 5 окт 2019 г.
15:49 | 5 окт 2019 г.
15:46 | 5 окт 2019 г.
14:35 | 5 окт 2019 г.
14:09 | 5 окт 2019 г.
13:02 | 5 окт 2019 г.
12:22 | 5 окт 2019 г.
12:22 | 5 окт 2019 г.
12:20 | 5 окт 2019 г.
Напиши коментар