Наставникът на Лиепая Небойша Винйевич бе доволен от равенството 0:0 с ЦСКА в първия мач от втория кръг на Лигата на конференциите.
“0:0 е доста добър резултат за нас. Все пак ЦСКА е все още фаворит, защото е отбор с големи качества. Поздравявам момчетата, защото беше много труден мач.
От ЦСКА мислеха, че ще е лек двубой, но ние бяхме много мотивирани и мисля, че успяхме да изненадаме съперника с нашата организация. Мисля, че имахме по-чисти положения пред тяхната врата. Във втория мач ще ни вземат по-насериозно”, каза цитираният от "Труд" Винйевич на пресконференцията след двубоя.








Григор Димитров започна с победа в Майорка
Обедна емисия
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Четири ареста в Гърция за пожари, причинени от небрежност
НТ пусна билетите за "Физика на тъгата" с Теодора Духовникова и Валентин Ганев
Демерджиев: Олег Невзоров е дал доста интересни показания
Песков: Руският бюджет става все по-малко зависим от петрол и газ
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Коментари
Напиши коментар00:35 | 24 апр 2024 г.
13:03 | 23 юли 2021 г.
Напиши коментар