Равенството 2:2 на ЦСКА като гост на Локомотив Пловдив в събота потвърди тенденцията „армейците“ да не могат да спечелят мач извън София.
За последно „червените“ си тръгнаха от провинцията с победа в шампионатен мач на 21 април, когато спечелиха с 3:2 срещу Арда в Кърджали.
Оттогава ЦСКА загуби далеч от столицата от Лудогорец (два пъти), Локо Пд, Спартак Вн и Арда. Бяха записани и равенства с Черно море и „смърфовете“, пише Мач Телеграф.
Това означава, че вече пет месеца и половина „армейците“ не успяват да спечелят гостуване в провинцията.
Снимка: Lap.bg








Проливни дъждове наводниха Мумбай (СНИМКИ)
Делян Добрев вече не е депутат от ГЕРБ
Шишков: Държавата не може да събори всички незаконни строежи
Абровски: Министерството въвежда система за проследяване на храните
Иван Шишков за АМ "Хемус": Не може да си позволим да се събори незаконно строителство в такъв мащаб
Вижте къде в София няма да има вода на 25 юни, четвъртък
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Коментари
Напиши коментар11:14 | 4 ное 2024 г.
Напиши коментар