ЦСКА изпраща един от най-слабите сезони в историята си, що се отнася до представянето на първенството. По-малко от седмица преди финала за Купата на България обаче в червена България кипи ентусиазъм.
Армейците най-накрая влязоха в победна серия, като спечелиха последните си пет срещи във всички турнири. Головата им разлика от началото на плейофите е впечатляваща – 12-0. Освен това над 32500 привърженици вече си осигуриха билети за предстоящия сблъсък с Лудогорец и надеждите са, че тимът, воден от Александър Томаш, ще вдигне първия си трофей от четири години насам.
Според мнозина специалисти, постът на старши треньора до голяма степен зависи от този мач. „Тема Спорт“ поговори по тези теми с популярни фен на ЦСКА Ники Кънчев. Ето какво каза той.
"Не съм човекът, който мести шахматните фигури в ЦСКА, но като фен съм твърдо отборът да върви напред. Имаме много сериозен финансов гръб в лицето на господин Папазки, остава да сглобим и отбор. Такъв засега нямаме. Не искам да търся виновни, но в последните 3-4 години определено вървим надолу. Почти всички играчи, които взимаме, не успяват да се развият при нас, никой не надгради. Имаме отделни фойерверки, но ние феновете искаме още и още. Лично аз съм „за“ Томаш. Има визия за играта, чете я, разбира я, но и той има поле за развитие и надграждане. Нека обаче първо вземем купата и тогава да слагаме или махаме рибата от тигана".
"Темата с феновете също е на приливи и отливи. Титли и купи, евромачове биха върнали хората на трибуните. За мен няма проблем новият ни стадион да е футболен, по-китен, да няма тази излишна писта между нас и играчите. Нека влезем в Шампионската лига, пък „Васил Левски“ е наблизо. Ще го напълним и него. Искам лично да прегърна всички тези над 30 000 червени сърца, които ще бъдем другия четвъртък на стадиона и ще направим голям празник. Нека сме там заради празника и футбола".
"Иска ми се да виждам повече фантазия и острота в играта. Питас се нуждае от още подкрепа от втора позиция. Затова бих взел един-двама разиграващи халфа. Смятам, че отборът има нужда и от подсилване по крилата. Но като цяло, на които и позиции да се привлекат футболисти, те трябва да тежат на мястото си, тип трансфера на Джеймс Ето’о".
Снимка: БГНЕС







Днес е важен църковен празник - обичаите и забраните на 12 август
Времето днес, 12 август: Горещо време с температури до 41 градуса
Хороскоп за 12 август 2026 г.: Какво очаква зодиите в работата и любовта
Как да ускорим възстановяването след тренировка
Рейгън срина СССР, сега САЩ насочват удар към ядрената империя на Кремъл
МО спира стрелбите заради опасност от пожари
Още един товарен кораб заседна в пресъхналия Дунав
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Алистър Овърийм предизвика Рико Верховен за боксов сблъсък в Амстердам
Райън Гарсия не бърза за реванш с Девин Хейни
Еди Хърн продължава битката за Джошуа – Фюри да се проведе във Великобритания
Иън Гари: Уважавам Махачев, но ще взема титлата на UFC
Антиоксидантен парадокс и реалната полза от антиоксидантите
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Коментари
Напиши коментар10:55 | 16 май 2025 г.
10:43 | 16 май 2025 г.
10:33 | 16 май 2025 г.
07:47 | 16 май 2025 г.
Напиши коментар