Един от лидерите на италианския хегемон Ювентус – Джорджо Киелини, е мотивирал съотборниците си по интересен начин.
За това разказа вратарят на Сампдория Емилиано Вивиано. В неделя "бианконерите" разбиха с 3:0 "моряците" в Торино, а след последния гол в мача опитният защитник е казал на терена: "Не спирайте, титлата започва тук".
В заключителните минути Киелини се извикал: "Среща срещу Реал в Мадрид е по-лека, докато с Кротоне ние трябва да правим разликата". "Това е характер на победител", добави Вивиано.
Тази вечер Юве гостува на борещия се за спасение Кротоне и ще гони задължителна победа, за да запази аванса от 6 точки на върха пред Наполи преди голямото дерби между двата отбора в неделя.
Преди точно седмица италианският първенец изигра исторически мач на "Сантиаго Бернабеу" и до 93-ата минута водеше с 3:0, с което заличи пасива от първата среща в Торино. Тогава обаче Реал получи спорна дузпа, от която Кристиано Роналдо прати "белите" на 1/2-финал в Шампионска лига.








Дневен хороскоп за 4 юли: Малки стъпки към големи резултати
Деца караха е-тротинетки в училищен двор, глобиха родителите
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
10 много бързи SUV на цена до 15 000 евро
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар11:22 | 18 апр 2018 г.
11:13 | 18 апр 2018 г.
11:13 | 18 апр 2018 г.
10:53 | 18 апр 2018 г.
10:45 | 18 апр 2018 г.
10:07 | 18 апр 2018 г.
09:54 | 18 апр 2018 г.
09:32 | 18 апр 2018 г.
09:24 | 18 апр 2018 г.
Напиши коментар