??? Juventus have been given a 15 point DEDUCTION as a result of capital gain violations! pic.twitter.com/CLGxevHwWG
— EuroFoot (@eurofootcom) January 20, 2023
След изслушването във Федералния апелативен съд за подновяване на процеса срещу бианконерите за предполагаемите им фиктивни капиталови печалби, решението на съдиите беше изключително сурово, много повече от очакваното: отнемане на 15 точки от актива на отбора на бианконерите.
Две години и половина наказание на бившия спортен директор Фабио Паратичи, две години на Аниели и Аривабене, една година и четири месеца на Керубини и осем месеца на Павел Недвед, носител на Златната топка за 2003 г.
В момента Юве заема трето място в Серия А с 37 точки, но с отнемането на 15 от тях, с 22 точки "бианконерите" ще се сринат на 11-то място в класирането, изчислява "Телеграф".
След повече от четири часа обсъждане Федералният апелативен съд не само прие искането да върне Ювентус обратно на подсъдимата скамейка, но и увеличи наказанията, които шефът на прокуратурата Джузепе Кине поиска.
Случаят обаче не е окончателно приключен: "Старата госпожа" ще обжалва пред Гаранционната колегия на Олимпийския комитет на Италия, третата и последна инстанция на италианското спортно правосъдие.







Централна прогноза
Йосиф Аврамов: Банкерите трябва да стоят далеч от политиката
Изтеглянето на танкера “Кайрос” е планирано за утре
След отказ на двигател: Самолет на United Airlines се върна аварийно във Вашингтон
Рецептата Dnes: Кекс с банани и какао
Балабанов, ИТН: Допуснахме грешки, но няма от какво да се крием
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар12:07 | 21 яну 2023 г.
12:03 | 21 яну 2023 г.
12:00 | 21 яну 2023 г.
11:36 | 21 яну 2023 г.
10:46 | 21 яну 2023 г.
09:56 | 21 яну 2023 г.
08:16 | 21 яну 2023 г.
08:06 | 21 яну 2023 г.
07:53 | 21 яну 2023 г.
07:51 | 21 яну 2023 г.
Напиши коментар