Английският нападател Хари Кейн вече е намерил нов дом в Мюнхен след четири месеца живот в Германия, където се превърна в голмайстор на Бундеслигата с екипа на шампиона Байерн.
Кейн подписа с Байерн Мюнхен от Тотнъм в края на август и до момента живееше в хотел, а семейството му остана в Англия.
Капитанът на английския национален тим обаче вече има нов дом, според публикация на Кейн в социалната мрежа Екс (бивш Туитър), в която той благодари на служителите на хотела за времето, което прекара там.
"Огромно благодаря на целия екип на хотела, който ме накара да се чувства като у дома от преместването ми в Мюнхен. Това бе имаше голяма роля в моето бързо адаптиране", заяви Хари Кейн.
"Томас Мюлер се тревожеше, че стаята ми става много малка, така че е време да напусна и да се преместя в мое собствено място заедно със семейството ми", добави Кейн.
Той визираше съотборника си и твърдението му, че хотелската му стая става по-малка, тъй като прибира топките от мачовете, в които вкарва хеттрик за Байерн. Напатадателят вече натрупа 21 гола в Бундеслигата за мюнхенския гранд.







Енергиен тласък и успех за 3 зодии на 19 август 2026 г.
Грандиозно фенско шествие в София и препълнени трибуни за "Левски" - АЕК (СНИМКИ)
Късна емисия
Украйна вижда руските цели почти в реално време: сателитите променят войната с дронове
Никол Кидман проговори за "лудата" си любов с Том Круз
Александър Андреев: Машината улеснява процеса на гласуването
Колко сериозна е инфлацията в България?
Първото поколение на BMW X5 получи V10 и ръчни скорости
Защо страничните огледала са обречени на изчезване
Опасна мода взима жертви по пътищата
Шофирането без навигация може да ви предпази от Алцхаймер
Джошуа и Фюри са подписали договорите за мегасблъсък в Ню Йорк
Три супер битки допълват бойната карта на SENSHI 33
Камару Усман посочи грешката, която провали Иън Гари срещу Ислам Махачев
Треньор посочи ключа за победа на Антъни Джошуа срещу Тайсън Фюри
Може ли ходенето пеша да замени кардиото?
Салмонелоза – как да се грижим за детето?
Започват номинациите за „Лекар на годината 2026“
Стартират безплатни групи за психологическа подкрепа за хора с редки болести
Коментари
Напиши коментар08:47 | 24 апр 2024 г.
14:52 | 24 дек 2023 г.
13:45 | 24 дек 2023 г.
10:02 | 24 дек 2023 г.
Напиши коментар