Бившият вратар на Тотнъм Пол Робинсън е убеден, че "шпорите" имат реален шанс да се подсилят с офанзивния полузащитник на Барселона Филипе Коутиньо.
Бразилецът стана ненужен в Байерн Мюнхен, който отказа да го остави в отбора поне за още един сезон и по всичко личи, че техничарят ще се върне във Висшата лига.
"Пазарът със сигурност ще претърпи удар това лято, но все пак ще има движение на футболисти. Все още мисля, че сделка за Коутиньо е възможна", заяви Робинсън пред Football Insider.
"Байерн не се възползва от опцията за закупуване и той очевидно не е част от плановете на Барселона от известно време. Виждам завръщането на Филипе във Висшата лига. Смятам, че той ще бъде чудесно попълнение за Тотнъм."
"Той така и не успя да се установи, след като напусна Англия, а със сигурност е футболист за Висшата лига. Първенството ни е по-силно с него", добави Робинсън.
Както е известно, Коутиньо е свързван с бившите си отбори Ливърпул и Интер. Интерес към него има също така от Челси, Манчестър Юнайтед, Арсенал, Лестър, Нюкасъл и ПСЖ.
Според медиите в Испания Барселона е готов да свали цената на най-скъпата покупка в историята си до 80 милиона евро.







Рецепта за високопротеинови палачинки с гръцки йогурт и ягоди
Сателитен скок: Руските дронове минават под контрола на космическата мрежа "Расвет"
Обрат при имотите: За първи път от 12 г. предлагането е по-голямо от търсенето
Черешите станаха лукс, често само ги миришем
Светът се променя с драматична скорост
Китай разработи брониран автобус за бойни действия на голяма надморска височина
Трагичното нарко парти в Благоевград
Китайско комби беше продадено за 700 000 евро
Porsche Macan на старо - за какво да внимавате
Lancia Gamma се завърна като компактен луксозен кросоувър
Кои са електромобилите с най-бързо зареждане
Дмитрий Бивол и Михаел Айферт се изправиха лице в лице преди сблъсъка в Екатеринбург
Световни бойни легенди пристигат за SENSHI 31 Gladiators в Пловдив
Атанас Божилов: SENSHI е моят живот, имам още какво да покажа
Аарон Слиман преди SENSHI 31: „Идвам, за да покажа на света какво мога на голямата сцена“
Щитовидна жлеза – малкият орган, който управлява ритъма на цялото тяло
Катя Ивкова и Общественият съвет обсъдиха работата по Националната детска болница
Некрозооспермия – кога неподвижните сперматозоиди губят жизнеспособност?
Над 5,5% от българите се лекуват от заболявания на щитовидната жлеза
Коментари
Напиши коментар23:24 | 26 май 2020 г.
14:53 | 26 май 2020 г.
13:02 | 26 май 2020 г.
Напиши коментар