Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола вярва, че постиженията на клуба в Шампионската лига в крайна сметка ще решат дали престоят му в Англия е успешен.
Испанецът изведе бившия си клуб Барселона до две титли в най-елитното клубно състезание, но не можа да повтори този подвиг в Байерн, въпреки че ликува три пъти в Бундеслигата и две германски купи.
"Бях съден в Мюнхен заради Шампионската лига, така че и аз ще бъда съден тук. Периодът ми в Байерн не беше добър за повечето хора, защото не достигнахме нито един финал. Имахме полуфинали, но нямаше финал и бяхме съдени. Аз съм късметлия. Трябва да го достигна с Манчестър Сити.
Когато разговарях със собственика, изпълнителния директор, спортния директор, хората тук дават признание за това, което сме направили през последните два сезона. Това е най-важното нещо. След това всеки може да прецени дали е катастрофа.
Ако не спечелим Шампионската лига, работата ни за три сезона, на всеки три дни, е провал или катастрофа. Важното е, че играчите, клубът, феновете дават признателност, ако сме последователни и скромни и във всеки един мач, правим това, което трябва да направим. Печелихме много в миналото и затова хората вярват, че е нормално - но това не е нормално", заяви Пеп Гуардиола.







Църковен празник на 30 юли и кой има имен ден днес
Времето днес, 30 юли: Слънчево и горещо с температури до 38 градуса
Хороскоп за 30 юли 2026: Приятна изненада за Стрелците, Телците да внимават с финансите
Украйна загуби изтребител F-16 при бойна мисия
Спречкване в тунела след мача между Левски и Университатя
Русия атакува Украйна с "Искандер-М", сред жертвите са момичета на 5 и 12 години
ABT превърна Audi RS 3 в суперкола с 630 коня
BMW запази името на бъдещия си флагман
Забравеният бутон за превключване на фаровете
Bentley показа салона на първия си електромобил
Александър Вучич прие Дейна Уайт преди историческата UFC галавечер в Сърбия
Дакота Дичева: Най-трудната битка беше да повярвам отново на ръката си
Хавиер Мендес: Махачев срещу Гари няма нищо общо с Хабиб срещу Макгрегър
Джеф Нийл отпадна от UFC 330, търсят нов съперник на Чиди Нджокуани
"Вторият мозък" участва в чревната перисталтика и усещането на сигнал за болка при запек
Добрата храна създава спомени
Технология в услуга на здравето: Huawei Watch Fit 5 Pro, който впечатли и лекарите
Вибриоза след контакт с морска вода – ушни и кожни инфекции, причинени от Vibrio alginolyticus
Коментари
Напиши коментар17:33 | 16 мар 2019 г.
17:00 | 16 мар 2019 г.
16:49 | 16 мар 2019 г.
16:45 | 16 мар 2019 г.
16:41 | 16 мар 2019 г.
16:41 | 16 мар 2019 г.
16:39 | 16 мар 2019 г.
16:29 | 16 мар 2019 г.
15:29 | 16 мар 2019 г.
15:27 | 16 мар 2019 г.
Напиши коментар