Треньорът на ПСЖ Лоран Блан логично бе доста разочарован след поражението с 1:3 от Барселона в снощната първа 1/4-финална среща от Шампионската лига между двата тима, която се игра в Париж.
Той призна, че просто противникът е бил по-добрият отбор на терена и отдаде заслуженото на каталунците.
"Със сигурност ни бе много трудно тази вечер. Когато стилът на игра на моя отбор е да владее топката и не играем по начина, по който искаме и можем, тогава страдаме, както се и видя", обяви той на пресконференцията след мача.
"Нещо повече, не успяхме да доминираме физически в мача и загубихме капитана си Тиаго Силва, който получи контузия. Не искам да коментирам в момента състезателите, които отсъстваха. Играчите ми дадоха най-доброто от себе си.
"Дори мога да кажа, че не играхме толкова зле. Просто това не бе достатъчно, за да стигнем до добър резултат".
"Барса просто показаха в този мач, че са по-добри от нас. Доминираха изцяло на терена, във всички линии, както технически, така и физически".
"Освен това противникът владееше топката и това закономерно се отрази и на самия резултат".
"Тази вечер Барселона игра със своя стил и владееше много топката, както обича. Ето защо моите играчи са толкова разочаровани - защото като отбор свикнал да владее топката ние не успяхме да покажем най-доброто от себе си".
"В реванша ПСЖ ще бъде различен отбор. Ибра и Верати се завръщат. Трябва да покажем във втория мач, че ние сме просто един по-добър отбор, отколкото това, което показахме тази вечер", завърши той.







Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Ето защо Ана де Армас е скъсала с Том Круз
Премиерът на Северна Македония обвини България в тормоз
Седем мигранти са задържани на граничен преход "Кулата"
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар15:30 | 16 апр 2015 г.
13:25 | 16 апр 2015 г.
Напиши коментар