Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан настоява, че неговият отбор не е фаворит в утрешния финален мач срещу Ювентус от Шампионската лига.
Срещата е в Кардиф от 21:45 часа българско време и предстои да бъде изключително интересна.
"Готови сме за този финал. Работихме толкова усърдно, за да се подготвим и да стигнем до тук. Спечелихме Ла Лига, сега искаме и трофея от Шампионската лига", обяви той на пресконференцията преди мача.
"При нас няма никакъв натиск. Свикнали сме с него и изобщо не ни прави впечатление. Знаете много добре какъв клуб е Реал Мадрид. Винаги казват, че сме фаворити във всеки един финал, но това не е така. Никой не е фаворит в този финал и шансовете са равни - 50:50".
"Наслаждавам се на всеки един такъв миг. Това е фантастично изживяване. Нещо грандиозно е, ще видим какво ще се случи в крайна сметка. Прекрасно е, че отново сме на финал и ще бъде още по-прекрасно отново да го спечелим".
"Роналдо? Той е добро момче, което обаче винаги иска повече. Не се насища нито с тренировките, нито с мачовете. Обичам това негово желание да печели. Очаквам да се получи един наистина прекрасен финал".
"Юве се защитава много добре, но това не им е единствената сила. Те атакуват също така много добре и винаги са имали силни нападатели. Ще бъде трудно, определено".







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Горивата поскъпват още: Таксиметрови шофьори и туристите усещат удара
"С теб сме" - малкият Марти вдъхнови благотворителна инициатива със спортни клубове
4 грешки при приготвянето на смути
Без летище и валута, но богата: държавата с повече инвеститори, отколкото жители
Клои Кардашиян смята, че да е необвързана е благословия
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар23:57 | 2 юни 2017 г.
23:47 | 2 юни 2017 г.
22:54 | 2 юни 2017 г.
22:40 | 2 юни 2017 г.
Напиши коментар