Изказвания след мача-реванш от втория кваликационен кръг Лига Европа между Спартак Търнава и Локомотив Пловдив:
Бруно Акрапович (старши треньор на Локомотив):
"Емоцията е страхотна. Първо пропуснахме да играем през първото полувреме и не зная защо стана така. Не трябваше да се поставяме в тази позиция.
Само когато комбинираме, можем да вкараме гол. Искахме да вкараме гол, тогава щеше да стане доста по-лесно за нас. Моите футболисти помислиха, че са си свършили работата, макар че говорихме, че 2:0 е най-лошият резултат.
Наистина стана хубав мач, а от това печели футбола. В кариерата си не съм имал такъв мач, но вярвах, че ще вкараме един гол. Не може да играем само в защита и вярвах, че ще вкараме. Отидохме до Кръстова гора и пак ще отидем, тъй като това ни помогна. Още не сме се виждали с Христо Крушарски. В хотела ще бъде бурно, весело.
Ще пием по една бира, но в неделя имаме труден мач и трябва да продължим успешно. Само, ако вярваме в себе си, ще постигнем големи неща. Няма как да не съм горд, след като продължаваме напред за първи път от 14 години насам.
Радвам се за отбора, тъй като ще помнят този мач и вече ще дават максималното от себе си. Бях при феновете да им благодаря, тъй като бяха страхотни. Дори при 0:3 не спряха да пеят - страхотни запалянковци. Вярвам, че можем да преодолеем Страсбург. Видяхте в първия мач срещу Спартак как се справихме. Влезе Георги Илиев и даде голям импулс на отбора."








Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Трети ден в неизвестност: Полицията издирва 17-годишната Никол от София
Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
България с впечатляваща победа над Канада в Лигата на нациите
Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима
Не засаждайте тези растения в двора си
ООН: Близо 7 милион души са засегнати от трусовете във Венецуела
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:24 | 4 авг 2019 г.
Напиши коментар