Локомотив София все още има надежди да получи лиценз за участие в "А" група през новия сезон.
Според вестник "24 часа" вноска на нова сума в НАП е единственият вариант чудото да се случи. До момента "железничарите" преведоха 20 хиляди лева чрез съдия-изпълнител , но това е твърде малко.
Клубът от "Надежда" дължи над милион на агенцията по приходите и не е разсрочвал или обезпечил по някакъв начин тази сума. Това е основната причина Локо да не получи лиценз.
При нова вноска, или някакъв вариант, Изпълкомът на БФС ще уважи молбата на "червено-черните" за издаване на служебен лиценз, какъвто преди седем години получи ЦСКА.








"Левски" вече има нов собственик
Земетресение с магнитуд 4,9 удари Додеканезките острови в Гърция
Завършените проекти на Проинстал ООД - складови и търговски решения
Юли 2026 носи силна трансформация за 3 зодии
Здрава Каменова представя дебютния си роман "Любов в насрещното"
Внимание мазут: Прониква през кожата и носи риск
Земетресение с магнитуд 4,9 е регистрирано в Егейско море
Горещите вълни прекъсват тока в Европа: Кои държави са най-застрашени?
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Коментари
Напиши коментар10:53 | 19 юни 2015 г.
Напиши коментар