България си е научила урока от поражението с 0:4 от Англия преди месец и ще се опита да направи труден живота на Гарет Саутгейт и неговия отбор утре, смята бившият български национал Димитър Бербатов, цитиран от Дейли Мирър.
"България ще бъде по-костелив орех срещу Англия утре, отколкото беше преди месец на Уембли. Той е напълно наясно защо англичаните са сочени за фаворити, но очаква нападателите на гостите да се сблъскат с истинска стена.
Според него, безсмислено е Красимир Балъков да се надиграва и очаква по-затворена и пестелива в атака игра.
"Резултатът не беше добър за нас в първия мач. Направихме грешка за първия гол и после трябваше да коригираме тази грешка. Губим концентрацията, когато имаме топката. Това е така защото играчите на Англия са много активни. Притискат ви и ви принуждават да правите грешки.
И когато се изправите срещу наистина бързи играчи като Рахим Стърлинг, Джейдън Санчо и Маркъс Рашфорд, можете да изпаднете в затруднение.
Гарет Саутгейт има вълнуващ отбор и те играят добър футбол, разказва още Бербатов. Журналистът подсказва на Бербатов, че е напълно възможно Гарет Саутгейт да използва тактиката, която отведе англичаните на полуфинал на Световното първенство.
"Значи ще бъде интересно и в същото време ще бъде интелигентна игра. Можете да видите от начина, по който се движи топката и от движението на играчите, какви са идеите и тактиките в самия мач.
"Трябва да внимаваме. Да следив движението на топката и, ако имаме шанс, да я вземем. Почти същата България, която игра на "Уембли, вероятно ще видим и утре. Мисля, че вероятно ще се защитаваме повече, защото ако се опитаме да се надиграваме с Англия, ще имаме големи проблеми, завършва бившият нападател на Тотнъм и Манчестър Юнайтед.
Накрая изданието завършва материала си за мача с обзор на трима футболисти, които заслужават вниманието. Във фокуса попадат Божидар Краев, както и бразилците с български паспорти Марселиньо и Вандерсон.







Нефролог разясни как да се грижим за бъбреците си през зимата
Рецепта за бърза картофена салата с праз за Никулден
В "Операция История" на 7 декември от 16:30 часа: Кой е великият владетел Ирник
Ампутираха крака на бащата на Меган Маркъл
Осъдиха българския шофьор, карал в насрещното в Гърция
Най-големият син на Болсонаро ще се кандидатира за президент на Бразилия
Границата с Гърция е отворена и в двете посоки за камиони
Заведоха седем дела след самоубийства и кризи, предизвикани от ChatGPT
Мercedes реши близкото бъдеще на G-Class
Как влияят на мощността диаметърът на цилиндрите и ходът на буталата
Бизнесмен организира погребение за късметлийската си кола
Уникална Toyota Mega Cruiser от 1996 година отива на търг
Макс Холоуей и Чарлз Оливейра се срещат в дългоочакван реванш за BMF пояса на UFC 326
300 бойци от 21 държави се включиха във финалния SENSHI лагер за годината
Вижте резултатите от официалния кантар на SENSHI 29
Генадий Головкин влиза в Залата на славата през 2026 г.
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментар20:08 | 13 окт 2019 г.
19:16 | 13 окт 2019 г.
18:59 | 13 окт 2019 г.
16:46 | 13 окт 2019 г.
16:45 | 13 окт 2019 г.
16:42 | 13 окт 2019 г.
15:17 | 13 окт 2019 г.
15:07 | 13 окт 2019 г.
15:04 | 13 окт 2019 г.
14:53 | 13 окт 2019 г.
Напиши коментар