България си е научила урока от поражението с 0:4 от Англия преди месец и ще се опита да направи труден живота на Гарет Саутгейт и неговия отбор утре, смята бившият български национал Димитър Бербатов, цитиран от Дейли Мирър.
"България ще бъде по-костелив орех срещу Англия утре, отколкото беше преди месец на Уембли. Той е напълно наясно защо англичаните са сочени за фаворити, но очаква нападателите на гостите да се сблъскат с истинска стена.
Според него, безсмислено е Красимир Балъков да се надиграва и очаква по-затворена и пестелива в атака игра.
"Резултатът не беше добър за нас в първия мач. Направихме грешка за първия гол и после трябваше да коригираме тази грешка. Губим концентрацията, когато имаме топката. Това е така защото играчите на Англия са много активни. Притискат ви и ви принуждават да правите грешки.
И когато се изправите срещу наистина бързи играчи като Рахим Стърлинг, Джейдън Санчо и Маркъс Рашфорд, можете да изпаднете в затруднение.
Гарет Саутгейт има вълнуващ отбор и те играят добър футбол, разказва още Бербатов. Журналистът подсказва на Бербатов, че е напълно възможно Гарет Саутгейт да използва тактиката, която отведе англичаните на полуфинал на Световното първенство.
"Значи ще бъде интересно и в същото време ще бъде интелигентна игра. Можете да видите от начина, по който се движи топката и от движението на играчите, какви са идеите и тактиките в самия мач.
"Трябва да внимаваме. Да следив движението на топката и, ако имаме шанс, да я вземем. Почти същата България, която игра на "Уембли, вероятно ще видим и утре. Мисля, че вероятно ще се защитаваме повече, защото ако се опитаме да се надиграваме с Англия, ще имаме големи проблеми, завършва бившият нападател на Тотнъм и Манчестър Юнайтед.
Накрая изданието завършва материала си за мача с обзор на трима футболисти, които заслужават вниманието. Във фокуса попадат Божидар Краев, както и бразилците с български паспорти Марселиньо и Вандерсон.







Обедна емисия
Откриха над 20 мъртви щъркела под електрически стълб край Габрово
Георги Кузев – жертва на садистично насилие или част от по-голяма схема?
Почина Славчо, любимият лъв в столичния зоопарк
Иран планира да наложи такси за преминаване през Ормузкия проток
Весела Лечева за световната ни шампионка: Запомнете това име - Виктория Ангелова!
BMW направи електромобил, който генерира ток за 70 км на ден
Футболист предизвика катастрофа по време на мач
Peugeot връща GTi като хибрид
BMW намалява разходите, без да затваря заводи
Двама от борците на ЦСКА тренират с националния отбор
Таекуондистите ни вдигат нивото в Сърбия (СНИМКИ)
Дакота Дичева със счупени ръце след PFL New York
Александър Волкановски срещу Мовсар Евлоев за титлата на UFC 333
България е с най-висока честота на вроден сифилис в ЕС!
Връзката на щитовидните заболявания със сърдечно-съдовата система
Варна въвежда услуга за денонощно здравно наблюдение на хора в риск
Детски зъбни травми: Какво да направим в първите минути след падане или удар
Коментари
Напиши коментар14:52 | 13 окт 2019 г.
14:44 | 13 окт 2019 г.
14:11 | 13 окт 2019 г.
14:04 | 13 окт 2019 г.
14:01 | 13 окт 2019 г.
13:33 | 13 окт 2019 г.
Напиши коментар