Борнемут - Арсенал, среща от 20-ия кръг на Висшата лига, стадион "Виталити". 18:00 часа българско време.
Групата на Арсенал за мача: Чех, Кошчелни, Габриел, Бейерин, Монреал, Коклен, Джака, Окслейд-Чембърлейн, Санчес, Иуоби, Жиру, Оспина, Мустафи, Дженкинсън, Холдинг, Рамзи, Саного и Йозил
Контузени: Акпом, Дебюши, Гибс, Мертезакер, Уолкът, Уелбек и Касорла
Прогноза на Gol.bg:
Без никакво съмнение гостите са фаворити в този мач и трябва да постигнат успеха на всяка цена, тъй като Ливърпул допусна груба грешка и лондончани могат да се възползват.
Ако днес столичани победят, тогава ще са само на точка от втория в класирането, който в случая е отборът от "Анфийлд".
Арсенал не се намира в лоша форма и тимът има 3 победи и 2 загуби в последните си 5 мача, докато неговият противник е с 2 победи и 3 загуби за същия брой срещи.
Като цяло на лондончано им върви срещи този противник и отборът е спечелил последните си 4 срещи с "черешките" във всички турнири.
Домакините са един от стабилните тимове през този сезон и едва ли ще се предадат толкова лесно срещу далеч по-класния си противник.
Арсенал ще бъде без контузените Акпом, Дебюши, Гибс, Мертезакер, Уолкът, Уелбек и Касорла, както и без Елнени, който ще участва на турнира за Купата на Африканските нации.
Борнемут няма да може да разчита на Къргил и Кук, както и на Уилшър, тъй като той играе под наем от Арсенал.
С оглед на ситуацията нашата прогноза е успех с 0:1 за гостите.
Резултат: Борнемут - Арсенал 0:1







Забрани, поверия и традиции за празника на 14 май
Времето в четвъртък: Облачно и дъждовно с температури до 22 градуса
Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
До момента САЩ са похарчили $29 милиарда за войната срещу Иран
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Люк Рокхолд: Само Анкалаев може да спре Чимаев в полутежка категория
Мохамед Мокаев бързо си уреди нов двубой след отпадането от MVP MMA
Чисора планира реванш срещу Уайлдър
MVP дава повече свобода на бойците със спонсори по екипировката
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар23:04 | 3 яну 2017 г.
23:02 | 3 яну 2017 г.
23:01 | 3 яну 2017 г.
22:54 | 3 яну 2017 г.
22:48 | 3 яну 2017 г.
22:32 | 3 яну 2017 г.
22:32 | 3 яну 2017 г.
22:31 | 3 яну 2017 г.
17:57 | 3 яну 2017 г.
16:17 | 3 яну 2017 г.
Напиши коментар