Италия – България, мач от квалификационна група Н на Евро 2016, Палермо, начало: 21:45 часа наше време, на живо по Gol.bg
Вероятни състави:
Италия: Буфон, Дармиан, Бонучи, Киелини, Паскуал, Де Роси, Верати, Пирло, Кандрева, Дзадза, Пеле
България: Митрев, Й. Минев, Бодуров, Терзиев, Манолев, Дяков, Чочев, Г. Миланов, Попов, М. Александров, Божинов
Прогноза на Gol.bg:
Италия и България се намират в коренно различни позиции пред днешния мача помежду си. "Адзурите" са лидери в нашата квалификационна група с 15 точки, докато "лъвовете" са на 4-та позиция с 8 т. и класирането на бараж за участие на европейското вече изглежда невъзможно.
Настроенията също са различни. В петък възпитаниците на Антонио Конте победиха с 1:0 Малта, докато Ивелин Попов и компания паднаха с 0:1 от Норвегия в София, което до голяма степен предреши съдбата ни. Ивайло Петев обаче ще направи няколко промени за срещата на Апенинте.
Очаква се излекуваният Валери Божинов да поведе атаката ни, заменяйки Илиян Мицански. От 1-ата минута може да стартира и Михаил Александров, а Станислав Манолев да бъде върнат като десен защитник, което означава, че Иван Бандаловски ще е резерва.
Статистиката обаче не е на наша страна. В досегашните ни 18 мача срещу Италия, България има едва 2 победи. Четирикратният световен шампион ни е надигравал 9 пъти, а равенствата са 7. На Апенините пък още нямаме успех – 7 поражения и 2 равенства. В последната среща там паднахме с 0:1, но тогава България изигра отлични 90 минути и само страхотните намеси на Джанлуиджи Буфон ни лишиха от заслужена точка.
Нашата прогноза обаче е, че черната ни серия при гостуванията на Италия ще продължи и ще загубим мача, което и теоретично ще ни остави извън битката за класиране на шампионата на Стария континент.
Прогноза: Италия – България 2:0







Джип се обърна по таван край Стара Загора (+СНИМКИ)
Мъж е с опасност за живота след катастрофа между коли и камион на АМ "Тракия"
Бонев: София в момента има само четири броя снегорина
Три зодии имат най-добрите хороскопи от 10 до 16 ноември
Стойнев, БСП: Без мерки от кабинета смъртта на рафинерията в Бургас е предизвестена
204 станаха жертвите на тайфуна "Калмаеги" във Филипините
Внукът на Симеон Сакскобургготски, Симеон-Хасан, се сбогува с България – заминава за манастира Шаолин
Повреда на правителствен самолет обърка пътуване на германския външен министър
Шест ужасни коли с гениални хрумвания
Почина архитектът на трансформацията на Renault
Защо електрическите автомобили са по-скъпи за ремонт - не е само батерията
Китайски SUV влезе в черния списък на на израелската армия
Мариян Димитров сложи край на кариерата си в бойното самбо
Мани Пакиао потвърди: Водят се преговори за мегасблъсък с Ломаченко
Мохамед Мокаев нокаутира Бърнс и спечели титлата на Brave FC в най-леката категория
Леон Едуардс с план за повторно завладяване на титлата в UFC
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар10:09 | 6 сеп 2015 г.
Напиши коментар