Интер - Милан, среща от 3-тия кръг на Серия А, стадион “Сан Сиро”, 21:45 часа българско време.
Групата на Интер:
Вратари: Ханданович, Карисо, Берни
Защитници: Жезус, Телес, Монтоя, Сантон, Ранокия, Мурило, Миранда, Д’Амброзио, Нагатомо
Полузащитници: Кондогбия, Гуарин, Медел, Гнукури, Брожович, Мело
Нападатели: Паласио, Икарди, Йоветич, Биабиани, Ляич, Перишич, Манай
Групата на Милан:
Вратари: Абиати, Диего Лопес, Донарума
Защитници: Абате, Алекс, Калабрия, Де Шилио, Ели, Мексес, Романьоли, Сапата
Полузащитници: Бонавентура, Де Йонг, Маури, Куцка, Монтоливо, Ночерино, Поли, Сусо, Хонда
Нападатели: Бака, Балотели, Черчи, Луис Адриано
Прогнозата на Gol.bg:
За феновете на дербитата и страстните мачове Коледата настъпи рано. В същия уикенд, в който Манчестър Юнайтед победи с 2:1 Ливърпул, в Серия А предстои един от най-големите мачове. Дерби дела Мадонина и големият сблъсък между градските съперници Милан и Интер.
Двата клуба, които делят един стадион, имат възможността да видят къде точно се намират в началото на на изграждането на новите си отбори. И Милан, и Интер изпитваха доста проблеми в последните години, но изглежда, че моментът за възраждането е настъпил. “Росонери” и “нерадзури” пръснаха купища пари през лятото за нови футболисти и феновете им очакват сериозни игри и дори трофеи още този сезон. А преди подобен род дербита амбициите са от решаващо значение.
Мачът е интересен и заради треньорският сблъсък. Роберто Манчини и Синиша Михайлович са бивши съотборници и колеги. Те играха рамо до рамо в Сампдория и Лацио, а след това Михайлович беше помощник треньор на Манчини в Интер между 2006 и 2008 година. Пожънаха доста успехи, но приятелството им тази вечер ще бъде оставено настрана.
Интер ще влезе в дербито без двама от най-важните си играчи - централният защитник Жоао Миранда и голмайсторът от миналия сезон Мауро Икарди, който е под въпрос.
Големият отсъстващ от състава на Милан е Андреа Бертолачи, който се контузи по време на лагера на националния отбор на Италия. Именно в центъра на терена са големите проблеми на “росонерите”, където Михалович ще трябва да избира за партньори на Найджъл Де Йонг между Юрай Куцка, Рикардо Монтоливо и Бонавентура.
Голямо внимание приковава и Марио Балотели, който може да направи повторен дебют за Милан. Нападателят се върна на “Сан Сиро” под наем от Ливърпул, но той има и сериозна история с екипа на Интер.
Резултат: 2:2








Църковен празник на 29 юни - поверия, забрани и кой празнува имен ден
Времето днес: Слънчево с високи температури и кратки следобедни валежи
Хороскоп за 29 юни: Съвети за работа, финанси и личен живот
Днес ще има придвижване на военна техника към полигона "Корен"
Жега: Цялата страна с жълт код днес, очакват се 39°
На 29 юни се почита Св. Петър, любимият ученик на Христос
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Боят между Канело и Кристиан Мбили беше отложен
България с 15 джудисти на европейското първенство за кадети в Испания
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Нов метод помага в разчитането на сигналите между клетките в тъканите
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Коментари
Напиши коментар15:49 | 13 сеп 2015 г.
15:45 | 13 сеп 2015 г.
14:58 | 13 сеп 2015 г.
14:22 | 13 сеп 2015 г.
14:10 | 13 сеп 2015 г.
13:59 | 13 сеп 2015 г.
13:55 | 13 сеп 2015 г.
13:47 | 13 сеп 2015 г.
13:31 | 13 сеп 2015 г.
13:19 | 13 сеп 2015 г.
Напиши коментар