Борусия Мьонхенгладбах – Ювентус, мач от 4-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, стадион: "Борусия Парк", начало: 21:45 часа наше време
Групата на Юве за мача:
Вратари: Буфон, Нето, Аудеро
Защитници: Киелини, Касерес, Алекс Сандро, Бардзали, Бонучи, Ругани, Лихтщайнер, Евра
Халфове: Маркизио, Погба, Ернанес, Куадрадо, Лемина, Стураро
Нападатели: Дзадза, Мората, Манджукич, Дибала
Прогноза на Gol.bg:
Борусия Мьонхенгладбах и Ювентус излизат за втори път един срещу друг в мач от груповата фаза на Шампионска лига. Преди две седмици в Торино, гостите измъкнаха 0:0 и спечелиха първа точка в надпреварата.
Откакто Андре Шуберт пое "жребците", те се намират във фантастична форма. Под негово ръководство отборът има шест поредни победи в Бундеслигата при голова разлика 21:6. За сравнение – преди Шуберт да застане начело на Гладбах статистиката беше – 5 поражения и голова разлика 2:12. Единствената загуба на спеца в Борусия е от Манчестър Сити с 1:2 в Шампионска лига.
Но тогава възпитаниците му тотално надиграха скъпата селекция на Мануел Пелегрини и паднаха в последната минута. Освен това Борусия мачка и за Купата на Германия, където елиминира Шалке с 2:0 с победа насред "Фелтинс Арена".
И всички тези резултати Шуберт постигна без част от ключовите си играчи – Патрик Херман и Шулц, които са трайно контузени. Срещу Юве той обаче няма да може да разчита на Андре Хан.
"Бианконерите" пък продължават с колебливите си изяви. В събота те победиха с 2:1 градския съперник Торино с гол в 93-ата минута, което ще даде ентусиазъм на футболистите на Макс Алегри. Той обаче няма да може да разчита на контузеният Сами Кедира, но в групата се завръща Стефан Лихтщайнер, който претърпя сърдечна операция. Останалите ключови играчи на "старата госпожа" са на разположение за визитата на "Борусия Парк".
В класирането в група D на Шампионска лига Юве е лидер със 7 точки, следван от Сити с 6, Севиля с 3 и Борусия с 1. И четирите отбора имат шансове да продължат във фазата на директните елиминации, което ще направи мачовете много интригуващи.
Нашата прогноза е, че довечера Гладбах и Юве отново няма да успеят да се победят, но този път ще има голове.
Прогноза: Борусия Мьонхенгладбах – Ювентус 1:1







Хороскоп за 27 август 2026 г.: Ден за важни избори и внезапни обрати при някои зодии
10 автомобила, които могат да се окажат скъпа грешка след покупката
АЕК разби "Левски" с 4:0 и го изхвърли от Шампионската лига
Рецепта за домашно сладко от смокини
Как единствената страна от НАТО без собствена армия се готви за война?
Защо американските военни купуват редкоземни минерали от Бразилия?
Скандал прерасна в нападение с нож в Нова Загора
48-годишният Аштън Къчър пусна шкембе - все по-далеч е от визията си на модел
Богове на кича: Най-безвкусните коли в историята според Top Gear
Ford ще спасява качеството с нов директор
Панорамните покриви с променлива прозрачност стават все по-популярни
Новите модели на Volvo ще се предупреждават за проблеми на пътя
Моузес Итаума отвърна на Хъргович за „златното момче“ на бокса
Легендите от златната ера на K-1 отново в България
На този ден: Мейуедър спря Макгрегър и достига историческите 50:0
Едуард Алексанян пред Boec.bg преди SENSHI 33: Време е за нов трофей (ВИДЕО)
Защо усещаме бебето по-силно вечер?
От ИСУЛ: През лятото също циркулират УНГ инфекции и хремата не бива да се подценява
Безплатни прегледи на гърдите в УМБАЛ „Лозенец“ на 1, 2 и 3 септември
Подготовка преди тръгване на училище и някои хомеопатични решения
Коментари
Напиши коментар23:18 | 3 ное 2015 г.
22:41 | 3 ное 2015 г.
22:37 | 3 ное 2015 г.
22:33 | 3 ное 2015 г.
22:25 | 3 ное 2015 г.
18:35 | 3 ное 2015 г.
18:18 | 3 ное 2015 г.
18:11 | 3 ное 2015 г.
17:32 | 3 ное 2015 г.
15:29 | 3 ное 2015 г.
Напиши коментар