Евертън - Манчестър Юнайтед, среща от 14-ия кръг на Висшата лига, стадион "Гудисън Парк", 18:00 часа българско време.
Групата на Юнайтед за мача: Де Хеа, Рохо, Джоунс, Дармиан, Валенсия, Погба, Ерера, Мхитарян, Мата, Марсиал, Ибрахимович, Ромеро, Джонстън, Депай, Лингард, Фосу-Менса, Шнейдерлин, Йънг, Карик, Блинд, Фелаини, Марсиал, Швайнщайгер и Рашфорд
Контузени: Шоу, Смолинг, Бейи
Наказани: Руни
Прогноза на Gol.bg:
Домакините ще имат много трудна задача днес, тъй като се представят изключително колебливо напоследък, а срещу тях този път ще бъде един доста сериозен противник, който е способен на големи неща, макар че и той не се намира в най-доброто си състояние.
"Карамелите" са постигнали само една победа в последните си 5 мача от всички турнири и са инкасирали цели 3 поражения в този брой срещи, а освен това тимът ще бъде без контузените Бешич, Пенингтън и МакКарти.
В състава на гостите се очаква да има изненади и като нищо Марсиал и Мхитарян могат да започнат като титуляри, след като се представиха на много високо ниво срещу Уест Хям за Купата на Лигата. Гостите ще бъдат без контузените Шоу, Смолинг и Бейи и без наказания Руни.
Мърсисайдци са загубили 4 от последните си 5 мача срещу този противник във всички турнири, като последното поражение бе на 1/2-финалите за ФА Къп през миналия сезон.
Друг факт е, че Юнайтед има цели 15 победи на "Гудисън Парк", което също е доста добре за статистиката.
Очакванията са за доста оспорвана среща и с оглед на формата на двата тима нашата прогноза е успех с 0:1 за гостите.
Резултат: Евертън - Манчестър Юнайтед 0:1







НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Пеевски: Снемат охраната ми от НСО, тази дъвка отиде в кошчето за боклук
ГЕРБ за охраната на Борисов: Няма да политизираме темата
Денков за свалената охрана: Трябваше да се случи преди месеци
Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест
Кралица Камила била твърдо против брака на Уилям с "Кейт от простолюдието"
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Делир в напреднала възраст – спешно състояние, което често се бърка с деменция
Афазия – когато думите изчезват
Коментари
Напиши коментар16:56 | 4 дек 2016 г.
15:54 | 4 дек 2016 г.
15:15 | 4 дек 2016 г.
14:31 | 4 дек 2016 г.
14:16 | 4 дек 2016 г.
13:32 | 4 дек 2016 г.
13:30 | 4 дек 2016 г.
13:21 | 4 дек 2016 г.
Напиши коментар