Хофенхайм – Ливърпул, първи мач от плейофите на Шампионската лига, стадион „Рейн-Некар Арена“, 21:45 часа българско време.
Прогнозата на Gol.bg:
Ливърпул гостува в Германия без нападателя си Даниел Стъридж, който получи контузия в предсезонната подготовка и все още се възстановява. Големият проблем за „червените“ обаче си остава липсата на Филипе Коутиньо. Бразилецът също страда от травма, но паралелно с това все по-сериозни са слуховете за негов трансфер в Барселона.
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп е наясно, че гостуването на Хофе няма да бъде никак лесно. Германците завършиха на четвъртото място в Бундеслигата през миналия сезон.
„Ако играем дори на 95% от възможностите си, ще имаме проблеми срещу Хофенхайм и ще ни отстранят. Това е отбор с много добър треньор и страхотно развитие през последните години. Гледах ги в контролата с Болоня и видях, че опичат да играят с топката. Имат нужната увереност и като цяло са много добър отбор“, заяви Клоп.
Бундеслигата започва този уикенд, а в събота Хофенхайм ще приема Вердер Бремен. Германците все пак са оптимисти за краен успех срещу Ливърпул. „Играем у дома и ще опитаме да спечелим и двата мача. Ще дадем абсолютно всичко от себе си. Определено имаме шансове, а залогът е много голям“, заяви крилото на Хофе Серж Гнабри.
Резултат: 1:2








Времето днес: Слънчево с високи температури и кратки следобедни валежи
Хороскоп за 29 юни: Съвети за работа, финанси и личен живот
Край на златната ера: Автомобилните продажби в САЩ се свиват
Ватикански кардинал обвини ЕС в двойни стандарти за войните
На 29 юни се почита Св. Петър, любимият ученик на Христос
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
България с 15 джудисти на европейското първенство за кадети в Испания
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар23:47 | 15 авг 2017 г.
23:43 | 15 авг 2017 г.
23:41 | 15 авг 2017 г.
23:12 | 15 авг 2017 г.
23:03 | 15 авг 2017 г.
22:54 | 15 авг 2017 г.
22:44 | 15 авг 2017 г.
22:37 | 15 авг 2017 г.
22:36 | 15 авг 2017 г.
22:29 | 15 авг 2017 г.
Напиши коментар