Саутхямптън - Ливърпул, среща от 27-ия кръг на Висшата лига, стадион "Сейнт Мери", 18:30 часа българско време.
Вероятните състави на двата отбора:
Саутхямптън: Макарти, Стивънс, Худ, Бертранд, Соареш, Ромеу, Лемина, Тадич, Буфал, Уорд-Прауз, Карийо
Ливърпул: Кариус, Ван Дайк, Ловрен, Александър-Арнолд, Робъртсън, Окслейд-Чембърлейн, Милнър, Вайналдум, Салах, Мане, Фирмино
Прогноза на Gol.bg:
Ливърпул завърши 2:2 срещу Тотнъм в миналия кръг и като цяло може да съжалява, но днес отборът на Юрген Клоп ще гони успеха на всяка цена и едва ли има какво да спре "мърсисайдци" да го постигнат.
Проблемът обаче може да се окаже добрата форма на домакините, които са с 2 победи и 3 ремита в последните си 5 мача от всички турнири и се представят доста стабилно.
Интересното за Саутхямптън обаче е слабата домакинска форма. Отборът не познава вкуса на победата на своя стадион в последните си 6 домакински мача.
Ливърпул пък е спечелил 3 от последните си 5 визити във Висшата лига и определено днес е в ролята на фаворит.
"Червените" обаче са загубили последните си две гостувания на този стадион и като цяло не играят успешно срещу този противник в последните мачове.
В последните шест срещи между двата тима Саутхямптън има 3 успеха, а Ливърпул - само един. За домакините аут е само контузеният Остин, а за гостите - контузените Гомес и Клайн.
Нашата прогноза е успех с 2:1 за гостите.
Прогноза: Саутхямптън - Ливърпул 1:2







Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Рецепта за палачинки с тиква и канела
Късна емисия
Как да възстановите самочувствието си след раздяла?
Няма повишаване на незаконната миграция в България
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар20:33 | 11 фев 2018 г.
20:29 | 11 фев 2018 г.
20:26 | 11 фев 2018 г.
20:24 | 11 фев 2018 г.
20:24 | 11 фев 2018 г.
20:22 | 11 фев 2018 г.
20:22 | 11 фев 2018 г.
20:21 | 11 фев 2018 г.
20:18 | 11 фев 2018 г.
20:14 | 11 фев 2018 г.
Напиши коментар