България - Кипър, среща от Лига на нациите, Лига С, група 3, стадион "Васил Левски", начало 21.45 часа.
Последните 10 срещи на България: Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Последните 10 срещи на Кипър: Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби. От тях 6 загуби в последните 6 гостувания.
В последните 5 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на България имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
ПРОГНОЗА: България излиза единствено за победата в този мач, която ще остави "лъвовете" начело на групата. Момчетата на Петър Хубчев имат пълен актив от шест точки, след като удариха Словения и Норвегия. Кипърци имат една победи и една загуба, като са с три точки.
България има сериозно преимущество в преките сблъсъци с Кипър. "Лъвовете" имат четири победи от последните пет мача, но пък Кипър има на сметката си разгромна победа с 4:1 над България в световна квалификация през 2009.
Селекционерът Петър Хубчев няма проблеми около състава си и ще заложи на най-доброто, с което разполага. България има шест домакински победи в последните си седем срещи на стадион "Васил Левски". В тях само Франция успя да спечели в София с 1:0, а "лъвовете" удариха тимове като Холандия и Швеция в последните квалификации.
Кипър са загубили 11 от последните си 12 гостувания и сега всички се надяваме "трикольорите" да продължат тази неприятна традиция за "островитяните".
Гостите са аутсайдер в групата, но не трябва да бъдат подценявани, тъй като вече удариха Словения. България е класа в досегашните мачове в Лигата на нациите и всички се надяваме на нова победа.
Резултат: България - Кипър 3:1







Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Карди Би решила да даде втори шанс на Стефон Дигс
Армията на САЩ избра Rogue 1 за унищожаване на танкове от дълги разстояния
Какви са надценките на храните от борсите до щанда?
Германската Aaronia представи нови технологии за борба с дронове
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар06:31 | 14 окт 2018 г.
22:30 | 13 окт 2018 г.
21:44 | 13 окт 2018 г.
16:46 | 13 окт 2018 г.
15:08 | 13 окт 2018 г.
12:28 | 13 окт 2018 г.
11:41 | 13 окт 2018 г.
11:38 | 13 окт 2018 г.
11:23 | 13 окт 2018 г.
11:20 | 13 окт 2018 г.
Напиши коментар