Ювентус – Фрозиноне, мач от 24-ия кръг на Серия "А", Торино, ст.: "Ювентус Стейдиъм", начало: 21.30 часа наше време
Групата на Ювентус за мача:
Вратари: Счесни, Пинсолио, Перин
Защитници: Де Шилио, Киелини, Касерес, Бардзали, Кансело, Ругани, Спинацола
Халфове: Пянич, Кедира, Матюиди, Джан, Бентанкур
Нападатели: Роналдо, Дибала, Манджукич, Кийн, Бернардески
Прогноза на Gol.bg:
На хартия този мач е протоколен за италианския хегемон, но Фрозиноне е показвал, че може да бъде опасен, когато се подценява.
В групата на Ювентус се завръща легендарното BBC – Леонардо Бонучи, Джорджо Киелини и Андреа Бардзали. Треньорът Макс Алегри разкри, че първият ще излезе титуляр, докато последните двама едва ли ще вземат участие.
Даниеле Ругании е изпитвал дискомфорт и може да бъде сменен от Мартин Касерес, ако не е готов на 100%. За крайни бранители ще се избира между Леонардо Спинацола, Жоао Кансело и Матия Де Шилио, тъй като Алекс Сандро е наказан. С контузии са Дъглас Коста и Хуан Куадрадо. "Блес Матюиди няма да играе, Кристиано Роналдо ще бъде в атака", каза още Алегри.
Треньорът на Фрозиноне Марко Барони, който от 2011 до 2013 г. е тренирал юноши на Юве, получи добра новина. Младият нападател Андреа Пинамонти е възстановен за гостуването в Торино и ще играе. Спецът добави, че Даниел Чофани и голмайсторът на "канарчетата" Камило Чиано (6 попадения) също ще са титуляри на "Алианц Стейдиъм".
Юве със сигурност ще влезе в мача с мисълта за гостуването на Атлетико Мадрид следващата седмица. Срещата е първа 1/8-финална от Шампионска лига – голямата цел през сезона на "Старата госпожа", която има обица на ухото. През 2015 г. Фрозиноне измъкна изненадващо 1:1 насред Торино, а през кампанията има 3 победи на нула като гост – 1:0 над Сампдория, 4:0 над Болоня и 3:0 над СПАЛ Ферара.
През този сезон шампионите са допуснали само 8 гола у дома, но 3 от тях дойдоха в последния мач – 3:3 с Парма. Две от общи трите грешни стъпки са именно в Торино (плюс 1:1 с Дженоа), което дава известна надежда на гостите. Фрозиноне преследва 3 поредни победи в Серия "А" за първи път в историята си, но нашата прогноза е, че това няма да се случи в този момент.
Прогноза: Ювентус – Фрозиноне 3:0







Времето в четвъртък: Облачно и дъждовно с температури до 22 градуса
Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
До момента САЩ са похарчили $29 милиарда за войната срещу Иран
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Мохамед Мокаев бързо си уреди нов двубой след отпадането от MVP MMA
Чисора планира реванш срещу Уайлдър
MVP дава повече свобода на бойците със спонсори по екипировката
Джунто Накатани ще се подложи на операция след битката с Наоя Иноуе
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар10:44 | 15 фев 2019 г.
10:15 | 15 фев 2019 г.
09:54 | 15 фев 2019 г.
Напиши коментар