Астън Вила – Манчестър Сити, финал в турнира за Купата на Лигата в Англия, стадион „Уембли“, 18:30 часа българско време.
Прогнозата на Gol.bg:
Манчестър Сити излиза във финала за Купата на Лигата със самочувствието от гръмката победа с 2:1 над Реал Мадрид в първия осминафинал за Шампионската лига. Хората на Пеп Гуардиола спечелиха последните две издания на турнира и сега се надяват да направят своеобразен хеттрик.
Проблемите пред Гуардиола са свързани със защитата където Аймерик Лапорте получи нова контузия и най-вероятно няма да играе поне три седмици. Така се очаква в центъра на защитата да си партнират Фернандиньо и Николас Отаменди. Очаква се титуляр да започне Серхио Агуеро, който изгледа триумфа на „Бернабеу“ от пейката.
„Хубаво е, че ще играем финал след толкова позитивен резултат в Мадрид, но вече трябва да мислим само за мача с Астън Вила. Знам, че ще е трудно, все пак е финал. Подготвени сме да играем през 3-4 дни. Страхотно е, че сме на финала и ще опитаме да го спечелим“, каза Гуардиола.
Мениджърът на Астън Вила Дийн Смит също има някои проблеми в състава, включително за вратарския пост, където за титулярно място спорят Йорян Ниланд и Пепе Рейна. Дани Дринкуотър няма право да играе, така че Марвелос Накамба ще започне от началото. На разположение на Смит са още Конър Хурикейн, Трезеге и Бцорн Енгелс.Аут за мача е Джон Макгин.
Резултат: 0:2







4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Какви са надценките на храните от борсите до щанда?
Германската Aaronia представи нови технологии за борба с дронове
Кремъл: Без преговори преди Украйна да се изтегли от Донбас
Малума ще става баща за втори път
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар09:31 | 3 мар 2020 г.
14:19 | 1 мар 2020 г.
10:32 | 1 мар 2020 г.
Напиши коментар