Острието на Байерн и на холандския национален отбор по футбол Ариен Робен е убеден, че Германия ще победи Аржентина във финала на Мондиал 2014.
Холандецът не скри разочарованието си от пропусната възможност да играе на втори пореден финал на световно първенство.
"Можем да бъдем горди с представянето си и от това, което постигнахме, но заслужавахме повече от това. Заедно дадохме всичко от себе си", каза Робен след мача.
"Много съм горд с нашия отбор, мака да съм много разочарован от отпадането. До момента спечелихме всички мачове и на полуфинала загубихме всичко. Ла*на! Тази загуба боли!"
"Само титлата има значение и в този момент ми е все едно за мача за третото място", продължи Робен, който утешаваше сина си Лука след срещата. Дребосъкът прие тежко поражението на "лалетата" и не сдържа сълзите си.
"Положението в 90-тата минута беше добра възможност, но нямаше как да извлека нещо повече от това. Леко излязох от баланс и аржентинецът Масчерано направи шпагата в точния момент."
"Да, пропускът срещу Испания на финала през 2010 година... Тази сцена постоянно ме преследва, този пропуск се превърна във филм, който постоянно се върти в главата ми. Не мога да забравя също така пропусната дузпа срещу Челси през 2012 година и освиркванията от феновете на Байерн."
"Какво ще стане на финала? Германия ще бъде новият световен шампион, това е сигурно. Аржентинците нямат никакъв шанс на финала", добави Робен.








Затвориха заведение за бързо хранене в Пазарджик заради сериозни нарушения (+СНИМКИ)
Съдът пак отказа домашен арест на подсъдимия за катастрофата със Сияна
Мениджър от АЕЦ "Козлодуй" получи инфаркт, транспортираха с въздушна линейка
Министър Абровски обеща: Ще се изсветли цялата верига на доставки ВИДЕО
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Обслужване на AMG One с пробег 185 км излезе колкото нов SUV
Subaru отива на съд заради фабричен дефект
Християн Георгиев гарантира нов медал за България на Европейското по олимпийско таекуондо
Джудото получи квота за Младежките олимпийски игри в Дакар
Ергюнал Себахтин и Златислава Чуканова откриват участието на България в Белград
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Какво представлява прогестероновата резистентност?
Коментари
Напиши коментар13:31 | 10 юли 2014 г.
13:23 | 10 юли 2014 г.
13:01 | 10 юли 2014 г.
12:58 | 10 юли 2014 г.
12:47 | 10 юли 2014 г.
12:43 | 10 юли 2014 г.
12:40 | 10 юли 2014 г.
12:36 | 10 юли 2014 г.
12:36 | 10 юли 2014 г.
12:30 | 10 юли 2014 г.
Напиши коментар