Голмайсторът на Германия Томас Мюлер окачестви препъването си при прекия свободен удар срещу Алжир като "добър трик".
"Смятам, че се получи добър трик, защото имаше ефект. Ако се загледате в изпълнението още веднъж, ще видите, че защитата на съперника не реагира. Ако копването беше с 30 сантиметра по-високо, аз оставах сам срещу вратаря", анализира Мюлер за вестник "tZ".
"Как оценявам световното до момента? Мачът срещу Португалия се разви супер за нас. Дузпа - гол. Статично положение - гол. Червен картон за Португалия и всичко изглеждаше доста по-добре за нас."
"Срещу Гана беше нашият най-слаб мач в атака. Срещу САЩ направихме крачка напред. Първото полувреме срещу Алжир обаче беше крачка назад. Като цяло искаме да покажем по-добра игра."
"Срещу Франция ще бъде друг мач. Световното ще бъде незадоволително за мен, ако отпаднем срещу Франция. Като играч на Байерн не бих се радвал и ако загубим на финала."
"Ако нещата се развият по този начин, бих казал, че сме направили добро световно първенство, но няма да летя с усмивка към Германия. В петък ще се опитаме да поправим грешките, които допуснахме и да дадем всичко от себе си", добави Мюлер.







Как стресът променя тялото и психиката ни
Рецепта за хрупкав карфиол с мед и чили
Проблемната кожа може да е знак за вътрешен дисбаланс
Рецепта от тефтера на баба: Салата от зеле и моркови
Изкуствен интелект управлява кафене в Стокхолм
Американската армия получава безпилотни наземни машини Hunter WOLF
В украинския щаб, който променя хода на войната срещу Русия
Ашли Греъм с признания за синовете си
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Четири стъпки за проверка на климатика преди лятото
Как Nissan Qashqai направи революция с видимостта
Европейска държава настига Норвегия по дял на ЕV
Георги Мърков-младши ще спори за европейската титла в Самоков
160 боксьори от България си дават среща на шампионата в Плевен
Георги Мърков е на полуфинал на Европейското по борба в Самоков
Дея Пеева отпадна в първия кръг на Европейското по таекуондо
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Безплатни прегледи във ВМА по повод Световния ден за борба с хипертонията
Стартира национална информационна кампания за превенция на насилието над и сред деца
Коментари
Напиши коментар15:29 | 3 юли 2014 г.
Напиши коментар