Националът Мартин Минчев изигра страхотен мач и вкара хеттрик за втория отбор Спарта Прага при побудата с 4:1 над Вишков в мач от 22-ия кръг на чешката втора дивизия.

Нападателят започна като титуляр, като лекцията му на терена започна веднага след почивката, когато юношата на Черно море изравни резултата.

В 49-ата минута Минчев вкара нов гол, като този път го направи с хубав изстрел от границата на наказателното поле, след като преди това бе преодолял съперников играч.

Третото попадение на 20-годишния варненец пък бе истинско бижу. В 55-ата минута той пое топката от центъра на терена, видя, че вратарят на гостите е излязал напред и с прехвърлящ удар от близо 50 метра оформи своя хеттрик. С успеха дублиращият тим на Спарта излезе на 4-о място във временното класиране.