Финансовият благодетел на Лудогорец Кирил Домусчиев бе видимо щастлив след победното 3:0 над Стяуа в контрола играна по време на подготовката в Турция.
Напиши коментар
"Като биеш е нормално да си в добро настроение", обяви Домусчиев и отказа какъвто и да било друг коментар.
„Не, не, няма тема, няма да коментирам нищо друго. Вие коментирайте, нали разбирате от футбол журналистите, трябва да коментирате вие“, добави бизнесменът..
Попитан, дали е доволен от показаното от тима по време на подготовката, той отговори: „Казах ви, че съм доволен. Няма какво повече да коментирам.“








Тръмп: Иран се съгласи на безсрочни ядрени инспекции
Радев за Невзоров: Допуснахме го в България заради важни показания
Правителството не планира замразяване на минималната работна заплата
Пожар спря движението по АМ "Тракия" край Ямбол
Холивуд загуби легенда: почина човекът зад „Приятели“, „Бар Наздраве“ и „Уил и Грейс“
Москва алармира: Украйна е използвала ракети AGM-188 при атаката срещу Воронеж
Бойци от 12 държави излизат на ринга на SENSHI 32 край Варна
Времето утре: Иинтензивни валежи с гръмотевични бури, ще има и градушки
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
На кого помага метъл музиката и с какво?
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Коментари
Напиши коментар19:23 | 1 фев 2016 г.
Напиши коментар