ЦСКА Москва загря за сблъсъка с Лудогорец с победа като гост над Тамбов с 2:0 в мач от 9-ия кръг на руското първенство.

Московчани спечелиха на Мордовия Арена в Саранск с голове в края. Кристиян Бистрович откри резултата в 84-а минута с мощен удар извън наказателното поле, секунди след като се появи на терена като резерва.

Хьордур Магнусон направи 2:0 в добавеното време. Фьодор Чалов изпусна дузпа за московчани в 66-а минута.

В началото на второто полувреме котдивоарския защитник на "армейците" Седрик Гогуа получи контузия и бе сменен принудително.

ЦСКА Москва гостува на Лудогорец в Разград в четвъртък от 22.00 часа в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Съставът на ЦСКА Москва: Акинфеев, Магнуссон, Гогуа (Шарлия, 48), Дивеев, Марио Фернандес, Обляков, Влашич, Ахметов (Бистрович, 84), Кучаев (Лукас Сантос, 79), Нисимура, Чалов.