Челси - Манчестър Юнайтед, 1/4-финален двубой за ФА Къп. Стадион "Стамфорд бридж", 21.45 часа българско време.
Мениджърът на Челси Антонио Конте даваше досега в турнира възможност за изява на футболисти, които играят по-рядко във Висшата лига, но едва ли ще стори същото срещу един от големите си конкуренти.
"Червените дяволи" имат доста персонални проблеми, защото Златан Ибрахимович изтърпява наказание, Антони Марсиал е контузен, а Маркъс Рашфорд е болен. Очакваше се Уейн Руни да води атаката, но той се е контузил по време на последната тренировка. Така най-вероятно Маруан Фелаини ще бъде в ролята на нападател.
"Сините" нямат нито едно поражение в последните си 11 мача във всички турнири с този противник, вкарвайки поне по 2 гола в 8 от последните си 9 мача в надпреварата.
Лондончани сразиха Юнайтед на своя стадион през есента, но сега момчетата на Жозе Моуриньо са в добро състояние и загубиха само два от последните си 31 двубоя във всички турнири.








Торнадо и проливни дъждове предизвикаха извънредна ситуация в Тексас
САЩ въвеждат 25% мита за стоки от Бразилия, Лула да Силва отхвърли решението
Украйна ще влезе в нова лига: Извършиха успешно изпитание на балистична ракета
Главният инженер на Запорожката АЕЦ е бил убит от украински дрон
Феноменът на Акерман, който плаши хиляди шофьори
Защо новата помпа на Toyota работи при минус 253 градуса по Целзий?
Екстрите, които струват повече от чисто ново Ferrari
Subaru изтегля 540 000 автомобила заради... сгрешен етикет
Четирима български борци излизат на тепиха във втория ден на рейтинговия турнир в Унгария
Официално: Райън Гарсия срещу Конър Бен на 12 септември в Лас Вегас
Конър Макгрегър: Няма да се откажа, ще се върна
Дъстин Порие посочи най-силния съперник в кариерата си
ЕМА одобри нов продукт за диабет тип 2 — инжекция веднъж седмично вместо всеки ден
Все повече деца търсят помощ за общуване, депресия и тревожност
Д-р Георги Георгиев: Пациентите ми обикновено съжаляват, че не са дошли по-рано
Биомаркерите – важни показатели в диагнозата и проследяването на редица заболявания
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар