Левски - ЦСКА, среща от Първа лига на България, стадион "Васил Левски", начало 18.30 часа.

Последните 10 срещи на Левски във всички турнири: Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.

Последните 10 срещи на ЦСКА във всички турнири: Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.

В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Левски София имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК

Левски - ЦСКА 2:2

0:1 - Рафаел Енрике 19'

1:1 - Паулиньо 35'

1:2 - Кристиян Малинов 57'

2:2 - Станислав Костов 78'

90' - Рубен Пинто 90'

Левски: Божидар Митрев, Роман Прохазка, Томислав Папазов, Аймен Белаид, Иван Горанов, Илия Юруков (Антони Белмонт 46'), Васил Панайотов, Филипе Нашименто (Станислав Иванов 71'), Жерсон Кабрал, Паулиньо, Ривалдиньо (Станислав Костов 62')

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Стойчо Атанасов, Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Жеферсон (Александър Георгиев 75'), Кристиян Малинов (Хеан Бланко 56'), Станислав Манолев, Рубен Пинто, Тиаго Родригес, Кирил Десподов, Рафаел Енрике (Раул Лое 81')

1' - Начало на мача, Божидар Митрев с решаваща намеса още в първите секунди.

3' - Шут на Кирил Десподов от малък ъгъл, стражът на Левски успя да улови.

5' - Опит за задна ножица на Десподов. Ударът му беше атрактивен, но прекалено слаб.

10' - Продължително притежание на топката от страна на символичните домакини, тъй като "сините" са прибрани дълбоко в своята половина.

13' - Отново Десподов! Футболистът обстреля фронтално вратата на Митрев от пряк свободен удар. Опитът му обаче не съумя да премине над "синята" стена. Секунда след това Станислав Манолев шутира нацели гредата, но се оказа, че футболистът е в положение на засада.

19' - ГОЛ! Отбита от Митрев топка попадна в Рафаел Енрике, който хладнокръвно прати кълбото във вратата - 0:1.

26' - Футоблистите на ЦСКА продължават да контролират случващото се на терена.

30' - Нов удар на Рафаел Енрике, Митрев отклони топката и за негов късмет този път нямаше кой да направи добавка.

35' - ГОЛ! Паулиньо се възползва от грешка в защитата на ЦСКА. Бразилецът се оказа очи в очи с Витаутас Черниаускас и промуши топката покрай стража.

37' - Десподов бе близо до гола. Футболистът получи хитър пас и шутира по диагонал. Топката обаче не намери очертанията на вратата.

39' - Тиаго Родригес опита късмета си с шут от далечно разстояние. Митрев успя да реагира и изби.

44' - Бразилска атака на Левски завърши с неуспех, след като пасът на Ривалдиньо към Паулиньо в наказателното поле бе пресечен.

45' - Край на първото полувреме.

46' - Начало на втората част.

47' - Опасен карамбол в наказателното поле на Левски, Аймен Белаид изчисти топката.

53' - Удар с глава от корнер на Божидар Чорбаджийски бе атрактивно избит от Митрев.

57' - ГОЛ! Кристиян Малинов препарира Митрев, след като засече с воле центриране отляво на Енрике.

60' - Поредна неубедителна намеса на Митрев след центриране. Този път без фатален край.

63' - Силни минути на Левски. "Сините" започнаха по-често да поглеждат към вратата на Черниаускас.

66' - Неразбирателство между  Митрев и Васил Панайотов на границата на пеналтерията бе на косъм да бъде наказано от Тиаго. Късмет за Левски, останаха и съмнения за игра с ръка на халфа на "сините".

73' - Греда! Страхотен изстрел от дъгата на наказателното поле на Роман Прохазка срещна десния стълб.

78' - ГОЛ! Станислав Костов се разписва с нестандартно изпълненение с петичка след центриране от ъглов удар.

85' - Какъв пропуск! Десподов разочарова "червените" фенове, след като преодоля Митрев и направи по-трудното - прати топката високо над вратата.

90' - ГОЛ! Рубен Пинто бе прекрасно изведен в наказателното поле и промуши топката покрай Божидар Митрев.