Интер е 14 пъти по-скъп от Лудогорец. Това заяви редакторът на Gol.bg Веселин Коларов е предаването "Бизнес старт" по Bloomberg TV Bulgaria с водещ Христо Николов.
Жребият в Лига Европа отреди двата отбора да се срещнат един срещу друг на 1/16-финалите. Първият мач ще се играе на 20 февруари 2020 г. в Разград, реваншът на "Джузепе Меаца" е седмица по-късно.
"Най-скъпият футболист на Лудогорец е Сисиньо, който е оценен на 3,5 млн. евро. От другата страна това е Лаутаро Мартинес (80 млн. евро). "Нерадзурите" имат общо шест футболисти, които са по-скъпи от целия отбор на "орлите", заяви Коларов.
Той каза още, че на Ботуша са обърнали голямо внимание на собственика на Лудогорец Кирил Домусчиев. "Оцениха богатството му на 1 млрд. долара. В Италия припомниха още, че Аталанта купи Хосе Луис Паломино именно от Разград. Трансферът стана факт през 2017 г. и беше на стойност от 4 млн. евро", припомни гостът.

Интер е третият съперник от Серия "А" на Лудогорец в Европа. "През 2014 г. разградчани елиминираха драматично Лацио, а през 2018 г. отпаднаха от Милан без да отбележат гол. "Нерадзурите" пък са безгрешни срещу противници от България, отстранявали са Етър и ЦСКА", каза още той.
Очаквайте видео с целия разговор
Таблици: Bloomberg TV Bulgaria







Президентът Радев започва днес консултациите с партиите
Пета вечер хиляди румънци протестираха срещу корупцията в съдебната система
Австралия обяви национален траур след убийствата в Сидни
Крайнодесният Хосе Антонио Каст спечели президентските избори в Чили
Как Mercedes-Benz W124 постави еталон с „несъвършените“ си огледала
Полицията в Дубай се сдоби с най-откаченото Ferrari Purosangue
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Само Петче: „Шлемът на Спартак ми доказва, че съм на правилния път“
Крис Сайборг предложи на Дакота Дичева супербитка
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Нов антибиотик срещу полово предавани инфекции одобри FDA
Оценка на бъбречната функция – eGFR, креатинин и цистатин C
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Коментари
Напиши коментар06:38 | 26 яну 2020 г.
07:25 | 25 яну 2020 г.
16:28 | 20 дек 2019 г.
13:23 | 20 дек 2019 г.
11:04 | 20 дек 2019 г.
10:35 | 20 дек 2019 г.
10:15 | 20 дек 2019 г.
10:04 | 20 дек 2019 г.
10:03 | 20 дек 2019 г.
09:30 | 20 дек 2019 г.
Напиши коментар