Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо даде своите прогнози за борбата в предварителните групи на Световното първенство и смята, че Англия ще се справи с Белгия и ще заеме първото място в своята група G, където двата тима са големите фаворити.
Това означава, че според него Трите лъва ще играят с Полша на 1/8финалите, тъй като поляците ще останат втори в група Н, където ще бъдат изпреварени от Сенегал. Колумбия и Япония пък няма да продължат напред.
И докато Специалния е оптимист за отбора на страната, в която работи, то по отношение на родината си счита, че Португалия няма да оглави група В, където ще остане след Испания.
"Не съм загубил вяра в отбора и по-късно ще го докажа, но ще проявя реализъм като кажа, че Португалия ще остане на второ място" коментира Моуриньо.
Според него от Група А ще излязат Уругвай и Русия, от С - Франция и Австралия, от D - Аржентина и Нигерия, от Е - Бразилия и Швейцария и от F Германия и Мексико.
При това положение 1/8финалите ще изглеждат по следния начин: Уругвай - Португалия, Русия - Испания, Франция - Нигерия, Австралия - Аржентина, Бразилия - Мексико, Швейцария - Германия, Англия - Полша и Белгия - Сенегал.
Специалистът ще бъде в Москва по време на надпреварата, като анализатор на телевизия RT, като за няколко дни работа ще прибере 1,7 милиона паунда.







Централна прогноза
Йосиф Аврамов: Банкерите трябва да стоят далеч от политиката
Митева за ИТН: Прекрачиха една граница, от която няма връщане
Изтеглянето на танкера “Кайрос” е планирано за утре
След отказ на двигател: Самолет на United Airlines се върна аварийно във Вашингтон
Рецептата Dnes: Кекс с банани и какао
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар18:01 | 6 юни 2018 г.
18:01 | 6 юни 2018 г.
18:01 | 6 юни 2018 г.
18:01 | 6 юни 2018 г.
18:00 | 6 юни 2018 г.
16:59 | 6 юни 2018 г.
16:58 | 6 юни 2018 г.
16:28 | 6 юни 2018 г.
16:28 | 6 юни 2018 г.
15:53 | 6 юни 2018 г.
Напиши коментар