Белгийците са доволни, че приключиха мача срещу Япония в рамките на редовното време и по този начин съхраниха сили за четвъртфинала на Мондиал 2018 срещу Бразилия, заяви полузащитникът на Белгия Кевин Де Бройне.
Белгия губеше с 0:2, но успя да обърне до 3:2 с победен гол на Насер Шадли в самия край на добавеното време.
"В края на мача имахме доста положения. Винаги се стараем да играем на най-високо ниво. В тази фаза турнирът е съвършено различен - губиш един мач и отпадаш. Искахме да победим още в редовното време и се радвам, че успяхме. Трябваше да останем търпеливи и да чакаме момента си. Това се нарича опит", каза Де Бройне.








Шофьор загина при катастрофа край Карнобат
Какви билки се берат на Еньовден за здраве и късмет
Трима души са открити мъртви в Угърчин
Като сцена на филм от ужасите във Варна: Пиян блъсна паркирани коли и извади пистолет
Германия се насочва към пенсиониране на 70 години
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Давид Сабо-Тот: На SENSHI 32 Grand Prix искам да докажа, че мястото ми е сред световния елит
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Коментари
Напиши коментар11:12 | 3 юли 2018 г.
Напиши коментар