"Гордея се с това, което постигнахме. Като треньор работата ти се състои в това да вдъхновиш играчите, да им позволиш да разгърнат потенциала си и да постигнат успех", бяха първите думи на селекционера на Англия Гарет Саутгейт след загубата от Белгия с 0:2 в мача за 3-ото място.
"Беше труден мач, играхме срещу един от най-силните отбори в света. През второто полувреме момчетата без умора продължаваха да атакуват, създаваха възможности за гол. Но винаги има проблем, когато срещу теб е такъв бърз отбор, майстори на контраатаките. Отлично се представиха Стоунс, вратарят Пикфорд."
"Ние нямаме илюзии по отношение на качествата на нашия отбор. Смятам, че съвсем малко не ни достигна, за да попаднем в първата тройка на света. Но не мога да искам повече от играчите."
"Днес играхме седми мач за кратък период от време. Отборът емоционално и физически беше изцеден. Нямаме право да съдим Хари Кейн само от днешния мач. Смятам, че като капитан той ръководи нашия колектив много добре. Да, разбирам как някои ме атакуват, че сме имали лека група. Да, не беше най-тежката на Световното, но не променя факта, че бяхме съвсем близо до бронза днес. Можехме да го постигнем.







Maserati: 111-и рожден ден преди Годината на Tризъбеца
Как се чисти "Изгрев", "Подуяне" и "Слатина" по новата схема?
Кремъл ликува: Руско знаме се вее в Покровск (СНИМКИ)
Протестът в София: Щети за над 100 000 лв. след безредиците
Задръстване на "Цариградско", кола се блъсна в стълб СНИМКИ
Омбудсманът: КЕВР да преосмисли поскъпването на водата, ВиК услугата не се подобрява
Петкова сигурна за бюджета: Ще постигнем балансиран вариант
Porsche изключва plug-in хибридно 911. Поне засега
Как BMW D-Performance променя дизеловите двигатели
Трагедия с Ford C-Max постави под въпрос безопасността на хибридите
Alfa Romeo Giulia и Stelvio с V6 получиха специални версии
Уилиам Чолов разкри плановете си
Крис „Сайборг“: „Нулев шанс Ронда Роуси да се бие с Кейти Тейлър“
Радослав Росенов си постави още по-голяма цел
Екипът на Дионтей Уайлдър реагира на желанието на Усик за двубой
Науката зад съня, когато сте стресирани
Стартира кампания „Заедно за здраво сърце“ в подкрепа на пациенти с хипертрофична кардиомиопатия
Променя ли се сексуалното желание след раждане?
БАПЗГ и СБМС не одобряват предложенията за промени в бюджета на НЗОК за 2026 г.
Коментари
Напиши коментар06:07 | 15 юли 2018 г.
22:12 | 14 юли 2018 г.
22:05 | 14 юли 2018 г.
22:02 | 14 юли 2018 г.
Напиши коментар