Треньорът на Ювентус Андреа Пирло бе разочарован след изпуснатата победа като гост на Лацио. “Орлите” стигнаха до 1:1 след гол в добавеното време на срещата.

“Изиграхме добър мач, те нямаха удар към нашата врата. Но титлите се печелят, когато един отбор е внимателен към всеки детайл. Не успяхме да изчистим топката в последните минути и ни вкараха изравнителен гол”, каза Пирло.

Кристиано Роналдо вкара за Юве, но бе заменен в 73-та минута заради контузия в глезена. “Роналдо е много важен играч за нас, както беше и за всички отбори, за които е игра. Има проблем в глезена и трябваше да бъде заменен.

Доволен съм от смените, представиха се добре, но имахме проблеми в някои ситуации при задържането на топката. Ние работим всеки ден, за да се подобряваме и виждам новите ни идеи във всеки мач. Днес нямаше как да разчитам на Федерико Киеза, на Джорджо Киелино, както и на Алекс Сандро и Матайс де Лихт, но не бива да търсим извинения”, добави треньорът на Юве.