Завършиха мачовете от квалификациите във футболния турнир Лига на конференциите, като в четвъртък бяха определени последните 21 участника в груповата фаза.

За съжаление, в турнира няма да има български представител. ЦСКА  загуби гостуването си в Швейцария на Базел с 0:2 и с общ резултат 1:2 отпадна в решаващия четвърти квалификационен кръг, припомня БНР. Вадуц пък елиминира Рапид Виена след победа с 1:0 в Австрия и общ резултат 1:1/

Жребият е от 15.30 часа в Истанбул.

Ето резултатите:

Апоел (Беер Шева) - Университатя (Крайова) 0:0 в редовното време, 1:1 след продължения (4:3 при дузпите) АИК - Словачко 0:1 (0:4 общ резултат) Базел - ЦСКА София 2:0 (2:1 общ резултат) Виборг - Уест Хем 0:3 (1:6 общ резултат) Викинг - ФКСБ 1:3 (3:4 общ резултат) Волфсбергер AK - Мьолде 0:4 (1:4 общ резултат) МОЛ Фехервар  - Кьолн 0:3 (2:4 общ резултат) Славия (Прага) - Ракув 2:0 (3:2 общ резултат) Твенте - Фиорентина 0:0 (1:2 общ резултат) ЧФР Клуж - Марибор 1:0 (1:0 общ резултат) ФК Балкани - Шкупи 1:0 (3:1 общ резултат) Хамрун - Партизан 3:3 (4:7 общ резултат) Андерлехт - Йънг Бойс 0:1 в редовното време (3:1 след дузпи) Ница - Макаби (Тел Авив) 1:0 в редовното време (2:0 след продължения) Дюделанж - Лех (Познан) 1:1 (1:3 общ резултат) Антверпен - Истанбул Башакшехир 1:3 (2:4 общ резултат) Жил Висенте - АЗ Алкмаар 1:2 (1:6 общ резултат) Рапид (Виена) - Вадуц 0:1 (1:2 общ резултат) Хайдук (Сплит) - Виляреал 0:2 (2:6 общ резултат) Слован (Братислава) - Зрински 1:0 (6:5 след дузпи) Линдфилд - Ригас 1:1 (2:4 след дузпи).

Снимка: twitter.com/vaduzfc?lang=bg