Селекционерът на Сенегал Алиу Сисе остана разочарован от загубата с 0:2 от Нидерландия в първия мач и за двата отбора на Световното първенство по футбол. Треньорът смята, че футболистите му не са заслужавали поражението и предстоящият двубой с домакините от Катар ще бъде решаващ.
"Беше мач на много високо ниво, много сложен, но доста балансиран, според мен резултатът не отразява показаното на терена. Много съм горд с моите момчета. От нас зависи да се подготвим добре за втория мач, който вече ще бъде решаващ. Когато загубиш първия мач, вторият става финал. Мачът срещу Катар ще бъде повратна точка за Сенегал.
Виновникът за поражението? Аз може би и със сигурност съм виновникът като треньор. Имахме две или три възможности. Но футболът е само ефективност. Като цяло създадохме добри ситуации, ще продължим да работим за подобряването им. Резултатност на атаката е проект за това Световно първенство. Спечелването на този мач щеше да ни изстреля в правилната посока, това не е така, вторият мач срещу Катар ще бъде много труден, но трябва да го спечелим. Загубата днес ще ни мотивира допълнително. Не съм прегледал повторение на първото попадение на Нидерландия и не мога да обвинявам Менди. Ще гледам и тогава ще вадим изводи“, заяви Алиу Сисе.







Годеж на 442 метра над Ню Йорк: Как двойка проби охраната на "Емпайър Стейт Билдинг" (ВИДЕО)
Сестрата на отвлечената Наталия: Мъжът с нея е способен да ѝ навреди, има нож
Канада ще участва на Евровизия в България
Терзиев: СО получи над 100 сигнала за паднали дървета и клони
Пет чаши кафе на ден намаляват риска от рак на черния дроб
Опасно ли е смесването на различни бензини в резервоара
Шофьор удави нов Aston Martin Vantage от глупост
Батерии за милиони бяха откраднати от фабрика на Tesla
Наследникът на дизела: Може ли HEV да е добър и на дълъг път?
Рафаел Физиев е готов за бой с Магомед Зайнуков
13 см по-висок и 10 см по-дълъг обсег: Гари ли е най-трудният тест за Махачев?
Джон Джоунс: Перейра качи прекалено много килограми за боя със Сирил Ган
UFC 330 се подсили с още две интригуващи битки
Как да се справим със синдрома на неспокойните крака?
FDA одобри първия перорален карбапенем за лечение на усложнени инфекции на пикочните пътища
Протективни медикаменти при хронично бъбречно заболяване
Министерският съвет одобри бюджета на НЗОК за 2026 г. и прие отчетите на Kасата за 2025 г.
Коментари
Напиши коментар11:24 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар