Селекционерът на „петлите“ Дидие Дешан настоя, че никога не се е притеснявал, че неговият отбор може да бъде поредният шампион, който ще отпадне от Световното първенство в груповата фаза, предаде АФП.
След два мача Франция има шест точки и сега изглежда, че ще спечели и Група D. Само равенство в последния им мач срещу Тунис им е необходимо, за да си гарантират първото място.
Това е далеч от последните три световни първенства, на които шампионите отпадаха в груповата фаза. Тази статистика е била спомената на Дешан преди турнира.
"Скоро ще трябва да благодаря на всички, които ми говориха за това", каза Дешан. "Никога не се притеснявам, макар да знаете, че атмосферата около отбора не винаги е спокойна", добави той.
"Но не бях притеснен или разтревожен, поради добрата причина, че статистиката е там, за да бъде опровергана след известно време“, заяви Дешан. "Няма да се увличаме, но това, което сме направили досега, е много добро“, допълни той.







МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Радев смени всички областни управители
12 души пострадаха след проливни дъждове в Турция
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Идват най-скъпите летни почивки: Поне 100€ ще е отиване до родното море
Кои са скритите капани при покупка на недвижими имоти?
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар