Загуби в размер на 678 милиона евро ще запишат клубовете от Примера и Секунда дивисион заради спирането на футбола в Испания, изчисли "Ел Мундо Депортиво", цитиран от "Блиц".
Мачове няма да има в близките две седмици, след което ще се вземе решение за остатъка от сезона. 549 милиона са загубите от тв права, 88 от абонаментни карти, а още 42 милиона от продажба на билети.
Има вариант шампионатът да бъде възобновен, но без фенове, което ще струва 117 милиона на клубовете от Примера и още 12,5 за тези от Сегунда.








САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Светият Синод: Санкциите срещу патриарх Кирил не са наша компетенция
Централна прогноза
"Тази война трябва да спре": Шофьорът, помел двете деца край Мездра, с книжка от 5 месеца и нарушение
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Асен Василев: Няма 2 млрд. стари фактури, това са „плоски лъжи“
Първан Симеонов, “Мяра”: Бюджетът е констатация на реалността
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:11 | 15 мар 2020 г.
14:14 | 15 мар 2020 г.
14:09 | 15 мар 2020 г.
13:42 | 15 мар 2020 г.
Напиши коментар